We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Megasaray Hotels 5’inci otelini Side’de açıyor

Megasaray Hotels 5’inci otelini Side’de açıyor

Şahinler Holding’in başarılı Turizm markası Megasaray Hotels çatısı altında yer alan Club Belek, Westbeach Antalya, Das3917 ve 2023 Aralık ayında kapılarını açacak olan Megasaray Mount Erciyes’in ardından, bünyesine yeni eklediği Megasaray Resort Side’yi Mayıs ayında açmaya hazırlanıyor.

Eski adıyla ‘Grand Prestige Side’ otelini Megasaray Hotels çatısı altında hizmete açacak olan grup, Side Titreyengöl mevkiinde yer alan, 42 dönüm arazi üzerinde, göl ve deniz manzarasına sahip farklı kategori odaları ve geniş yeşil alanı ile alışılagelmiş hizmet kalitesini burada da misafirlerine sunmaya hazırlanıyor.

Yapılacak renovasyon çalışmaları sonrasında 2023 yaz sezonuna hazırlanan tesis, farklı dünya mutfaklarının deneyimlenebileceği A’la carte restoranlar, spa, açık ve kapalı yüzme havuzları ile bölgeye Megasaray standartlarında yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

1 yorum

Reşit Alınmaz 25 Şubat 2023 - 08:43

Öncelikle Hayırlı olsun Ben 25 yıllık Bilişim sektörü (bilgisayar+yazilim+network+güvenlik)işyerimi depremden kaybettim meslek hayatım 30 yıllık tecrubem var şuan is ariyorum memleketim MALATYA

Cevapla

Yorum Yaz