We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem “Antalya Dog Show” Nirvana’da gerçekleşiyor

“Antalya Dog Show” Nirvana’da gerçekleşiyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

ANTALYA DOG SHOW TÜM HEYECANIYLA 14.05.2022 İLE 15.05.2022 TARİHLERİ ARASINDA NİRVANA COSMOPOLİTAN’DA GERÇEKLEŞECEK.

Köpek Irkları Federasyonu Irk (KIF) Standartları Yarışması Etkinliği olan Antalya Dog Show, 14.05.2022 ile 15.05.2022 tarihlerinde Nirvana Cosmopolitan bünyesindeki “Garden On The Beach” alanında gerçekleşecek. Yetenekli hayvan dostlarımızın merakla beklenen eğlenceli gösterisi 09.00’da başlayıp 18.00’ da sona erecek.

Köpek Irkları Federasyonu Irk (KIF) Standartları Yarışması Etkinliğiyle 2 gün boyunca birbirinden güzel köpekleri ağırlayacak olan Antalya Dog Show, günde 2 yarışma olmak üzere toplam 4 yarışma ve 6 parkurda gerçekleşecektir. Yarışmaların başlangıç saati 09.00 olup  18.00’ da sona erecektir. Günlük misafir edilecek olan köpek sayısı yaklaşık 200 olan bu eğlenceli etkinlikte hayvan severleri unutulmaz bir gösteri bekliyor.

Yarışma alanında kupon karşılığıyla servis edilecek çeşitli yiyecek ve içeceklere ek olarak bar hizmeti de verilecektir. İhtiyaç duyulabilecek her konuda destek vermeye hazır olan ekibiyle Antalya Dog Show, hayvan sevgisinin doruklara ulaşacağı etkinlik için gün sayıyor.

Nirvana Cosmopolitan bünyesindeki hayvan dostu Luxy Pet Hotel, yarışmaya katılacak misafirlerin konaklamayı dilemeleri halinde evcil hayvanlarıyla beraber konaklayabilme fırsatını sunuyor.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp yerinizi ayırtabilir, teknik detaylar ve organizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Kayıt için http://www.kif.org.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz