Dede Akkaş, Starlight Resort & Sunrise Resort Satış Pazarlama Direktörü Oldu

pazarlama direktörü

Dede Akkaş, Starlight Resort & Sunrise Resort Satış Pazarlama Direktörü Oldu. Turizm Sektörünün başarılı isimlerinden Dede Akkaş 5 Nisan 2021 itibariyle Starlight Resort & Sunrise Resort Satış Pazarlama Direktörü olarak gövere başladı.

pazarlama direktörü

Dede Akkaş, Starlight Resort & Sunrise Resort Satış Pazarlama Direktörü Oldu

Turizm bilgi ve deneyimlerini  Starlight Resort & & Sunrise Resort Satış Pazarlama Direktörü olarak grup ile paylaşacak.

Biz de Gm Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Dede Akkaş’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

Bu haberde ilgilinizi çekebilir 

Sonbahara Kadar Tek Seçenek Türkiye 

Lomidze, Rus turistlerin Avrupa ve Güneydoğu Asya ülkelerine sonbahardan önce seyahat edemeyeceklerini belirtti.

Lomidze, Güneydoğu Asya’daki bazı ülkelerin yaz aylarında yabancı turistlere kısıtlamaları kaldırabileceğini, ancak doğrudan uçuşları henüz başlamadığı için o destinasyonlara kitlesel turizm hareketinin zor olacağını dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here