We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized NIRVANA HOTELS’TE ŞEF SOENIL BAHADOER DE LINDEHOF İLE UNUTULMAZ BİR LEZZET SERÜVENİ BAŞLIYOR!

NIRVANA HOTELS’TE ŞEF SOENIL BAHADOER DE LINDEHOF İLE UNUTULMAZ BİR LEZZET SERÜVENİ BAŞLIYOR!

Nirvana Hotels, gastronomi tutkunlarını dünya çapında ünlü şeflerin eşsiz lezzetleriyle buluşturuyor. Bu büyük serüven, Michelin Yıldızlı Şef Soenil Bahadoer De Lindehof’un öncülüğünde 28 Nisan’da Nirvana Cosmopolitan’ın yeni incisi Chayote Şef Restoran’da başlıyor.

Nisan sonu ve Mayıs başında Nirvana Cosmopolitan’da lezzet serüvenine başlayacak Hindistan asıllı şef, tek bir malzemeyi değişik biçimlerde işleyip farklı lezzetlerle aynı tabakta buluşturmasıyla biliniyor. Hindistan’da doğan ve çocukluk yıllarında ailesiyle birlikte Hollanda’ya göç eden şefin tüm yemeklerinde doğduğu toprakların izleri görülüyor. Şefin restoranı De Lindehof, ilk Michelin Yıldızını 2004’te, ikinci Michelin Yıldızını ise 2014’te aldı.

Nirvana Hotels’in lüks atmosferinde, birbirinden egzotik lezzetlerle yaz boyunca devam edecek program; 12 hafta boyunca 12 farklı şefin benzersiz dokunuşunu Nirvana Cosmopolitan, Nirvana Dolce Vita ve Nirvana Mediterranean Excellence misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Gastronomi dünyasının yıldız isimleriyle tanışmak ve onların ustalıklarını yakından deneyimlemek için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Nirvana Cosmopolitan’da 28 Nisan’da Şef Soenil Bahadoer De Lindehof’un öncülüğünde yeni açılan Chayote Şef Restoran’da gerçekleşecek lezzet dolu etkinlik için bizi arayın!
Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0549 813 6002

 

Yorum Yaz