We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel 3 BİN TÜRK, ALPLER’DEKİ KAYAK TESİSLERİNİ TERCİH ETTİ

3 BİN TÜRK, ALPLER’DEKİ KAYAK TESİSLERİNİ TERCİH ETTİ

Fransız Alplerinin en iddialı kayak bölgelerinde konumlu 20’yi aşkın tesis bu yarıyıl tatilinde iki hafta boyunca Türkiye’den gelen 3000 Türk kayakseveri ağırlıyor. Arc Panorama, Val Thorens, Tignes, La Rosière, Valmorel ve Grand Massif gibi bölgelerdeki lüksü yeniden tanımlayan şaleler, kişiye özel servis arzulayan seçkin Türk konukların da ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Club Med’in lüks segmenti Exclusive Collection’ın dağ tesislerindeki ilk örneği olarak yenilenen Val d’Isère ise bu yıl 400 Türk misafiri ağırlıyor. Avrupa’nın en uzun ikinci parkuru olmasıyla dünyaca ünlü kayakçıların tercih ettiği noktalardan İtalya’da yer alan Pragelato Sestrière ve İsviçre Alplerinde gölün yanı başında konumlu Saint Morritz tesislerinin ağaçlı parkurları ile aileleri misafir ediyor.

Kar bakımından zengin geçen bu yıl, yarıyıl tatilinde pistlere doyamayanlar için Mart ve Nisan’da, haftalık veya kısa süreli özel her şey dahil paketler sunmaya hazırlanıyor. 2025 kayak tatili içinse en iyi fiyat garantisi ve sektörde rakipsiz sabit TL garantisi ile 4-8 Mart 2024 tarihleri arasında çok özel bir açılış kampanyasına hazırlanıyor.

AİLECEK, KUSURSUZ VE BOL EĞLENCELİ KAYAK TATİLİ

Club Med, 4 yaşından itibaren çocuklara ve yetişkinlere her seviye için sunduğu kayak ve snowboard derslerinin yanı sıra, tüm gün süren çocuk ve genç hizmetleri, kayak yapmayanlar için gün boyu aktiviteler,  restoranları ve spa’ları ile bu tatilde de ailelerin tüm bireylerine yönelik hizmet veriliyor.

Yorum Yaz