We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Alşan, “Antalya turizmine soluk aldıracak iki proje”

Alşan, “Antalya turizmine soluk aldıracak iki proje”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kilit Grup, Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlight ile 2 önemli projeye imza atıyor.

Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan, Kilit Grup olarak Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlıght ile 2 önemli projeye imza attıklarını söyledi.

Korhan Alşan, Turizmdays.com’a yaptığı açıklamada, Antalya’da turistin ve turizmin otellerin içine sıkışmış durumda olduğuna dikkat çekerek, “Bunu aşmamız gerekiyor. Kilit Grup olarak turizmde yeni ürünler geliştirme bizim için çok önemli bir hedef. Bu strateji doğrultusunda 2023 yılında Antalya’ya farklı bir perspektif katacak 2 önemli projeye imza atıyoruz. Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlıght Antalya turizmine soluk aldıracak iki proje olacak” dedi.

COSMOS THEATRE

Turizme yeni bir soluk getirecek bu önemli projelerin müthiş bir deneyim mekanı olarak öne çıkacağına inandığını vurgulayan Korhan Alşan, şunları söyledi:

“Yerli ve yabancı misafirimiz Cosmos Theatre deneyimini yaşayarak Antalya ziyaretine çok önemli bir zenginlik katacak. Üst düzey gastronomi sunumları eşliğinde, mekana özel tasarlanmış olan “Andy” isimli sahne gösteri performansı, yüksek teknoloji ile bezenmiş 3D mapping teknolojisi ile “Dinner Theatre” konseptini mekanda doruğa çıkaracak. Sahnelenecek olan “Andy” isimli özel gösteri için 2 yıla aşkın süredir çalışmalar titizlikle yürütülmekte. Gastronomi kısmında ise çok ünlü şeflerin imza sunumları ses getirecek. Mekanın içinde yer alan “Lobster Club ve Cosmopolitan Bar”, gösteri öncesi ve sonrasındaki Night Club konseptinde üst seviye hizmetleri ve içerikleri konuklarının beğenisine sunacak.

Cosmoa theatrede özel lansmanlar, konserler, davetler, etkinlikler için eşi benzeri olmayan mekanın bir çok çekici aktivite ve organizasyonla sanatı şehirle, turizmle buluşturacak.

COSMOS MOONLIGHT

Cosmos Moonlıght ise 50×20 metre ölçeğinde dev bir turistik katamarandır. Gündüz ve gece turları ile Antalya’daki ziyaretçilere, Antalya’nın denizden panoraması eşliğinde, yine çok özel yeme içme sunumları, nitelikli gösteriler ile eşsiz bir deneyim sunacak.

Birinci sınıf restoranı, Cosmos Night Club’ı, Lobster Club markası ile hizmet verecek AlaCarte restoran sunumları ile farklı bir deneyim mekanı olacak Cosmos Moonlıght, daha önce görülmemiş ölçekte ve kalitede üst sınıf bir konsepti deniz üstünde konuklarının beğenisine sunacak.

Cosmos markalarımız ile birlikte, turizmin otellerin içine sıkışmış yapısına farklı bir alternatif çıkış sunacağız.’’

1 yorum

Murat G 02 Mayıs 2023 - 22:58

Korhan Bey ve projelerin başındaki arkadaşları tebrik ediyorum. Korhan Bey saygı duyduğum ve çok beğendiğim başarılı bakış açısına sahip bir yönetici arkadaşımızdır.

Cevapla

Yorum Yaz