We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Aquaworld Belek‘e “Doğa Dostu Otel” belgesi

Aquaworld Belek‘e “Doğa Dostu Otel” belgesi

Belek bölgesinin gözde otellerinden “Aquaworld Belek“ Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen ve Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından düzenlenen Sürdürülebilir Turizm (GSTC) Belgesi’ni aldı.

MP Hotels çatısı altında yer alan Aquaworld Belek bu belgeyi almaya hak kazanan öncelikli tesislerden oldu. En geçerli belgelendirme sistemleri kurumu olan Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. ASI’nın akreditasyon içeriği ve diğer detaylara www.asi-assurance.org adresinden de ayrıca ulaşılabilinir.

Avrupa’nın köklü turizm gruplarından FTI Group’un işlettiği Aquaworld Belek, denize sıfır olarak konumlanmış, beş yıldızlı, 772 odalı bir tesis. Aralarında iç ve dış ısıtmalı havuzları da bulunan 11 yüzme havuzu, birçok temaya sahip su parkı, fitness merkezi, la brise Spa, restoranlar ve barlar bulunan otel Antalya Belek’te 1 Mart 2020 tarihinden bugüne misafirlerini ağırlıyor.

Belek bölgesinin en özel doğasına ve su parkına sahip otellerinden biri

Bölgenin en özel doğasına ve su parkına sahip otellerinden biri olarak sektörde yerini alan AQUAWORLD BELEK by MP Hotels, Akdeniz’in masmavi denizine ve mavi bayraklı plajına sıfır olarak konumlanmış. Otel, misafirlerine ister denizde sakin ve dingin bir gün yaşayabilecekleri isterse de su parkında gün boyu eğlenebilecekleri, alternatifli tatil imkanı sunuyor. Uluslararası standartlara sahip su parkında pek çok kaydırak yer alıyor. Ayrıca Mountain Bike, Nordic Walking, Beach Voleybol, Beach Futbol, Badminton, Jimnastik ve daha birçok spor aktivitelerine de olanak tanıyan otel, özellikle çocuklu aileler için iyi bir seçenek.

Türk ve dünya mutfaklarından oluşan birçok restoran bulunuyor

Dünyanın en önemli turizm bölgelerinden sayılan Antalya, sadece denizi ve güneşiyle değil, zengin mutfağıyla da önemli bir yere sahip. Birçok turist için tercih nedeni sayılan kaliteli ve zengin yiyecek ve içecek sunumu, AQUAWORLD BELEK by MP Hotels’te oldukça iddialı. Farklı tarzlarda dekore edilmiş restoranlarında, Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan zengin yiyecek ve içecek hizmeti sunulmaktadır.

2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kurulan Meeting Point Hotels, 8 ülkede 13.000’den fazla odası, 60 tesisi, 7000 ekip üyesi ile 6 farklı markası bulunan uluslararası bir otel zinciridir. Firmanın portföyünde Labranda Hotels & Resorts, Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts ve Lemon & Soul Hotels gibi alt markalar bulunuyor. Buna ilave olarak, kendine özgün Aquaworld Belek gibi daha ayrıcalıklı tesisleri de MP Hotels çatısı altında işletiyor. FTI Group işletmekte olduğu tesislerde dünya çapında geçerli ekolojik sürdürülebilirlik programı olan Travelife’ı Gold seviyede uyguluyor. ESG (Environment, Social, Governance) maddelerine sadık şekilde ve farklı insiyatiflerle bütün ekiplerimiz bu ruhu tutkuyla taşıyor. Tesislerdeki misafir memnuniyetini ön planda tutan firmanın işlettiği tesislerin %79’unda Holiday Check puanı 80 ve üzeri olarak yer alıyor.

Yorum Yaz