We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel BENTOUR REİSEN’DEN RENKLİ PASKALYA ETKİNLİĞİ

BENTOUR REİSEN’DEN RENKLİ PASKALYA ETKİNLİĞİ

Bentour Reisen, Paskalya tatillerine en genç yolcular için özel bir etkinlikle giriş yapıyor. 29 Mart ve 1 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya Havalimanı’na seyahat eden 12 yaşına kadar tüm çocuklara, boyama kalemi seti ve Paskalya Tavşanı sayfaları hediye edilecek.

Bentour ayrıca, “Denizde Paskalya” temasıyla bir de yaratıcı fotoğraf yarışması düzenleyecek. Yarışmaya katılanlar, bir sonraki aile tatili için ‘seyahat kuponu’ kazanma şansı da elde edecek. Yarışmaya katılmak isteyenler, çektikleri sanat eserleri fotoğraflarını isimleri ve rezervasyon numaraları ile birlikte marketing@bentour.ch adresine e-posta ile gönderecek. Son katılım tarihi 2 Nisan olan yarışmada 400 euro değerinde bir seyahat kuponu için çekiliş yapılacak.

Bentour Pazarlama Direktörü Christian Hauk, etkinlikler ve yarışmaya ilişkin olarak “Paskalya’da küçük misafirlerimize bir mutluluk vermeyi ve aynı zamanda yaratıcı gelişimleri için bir platform sunmayı heyecanla bekliyoruz. Birbirinden renkli sanat eserlerini sabırsızlıkla bekliyor ve tüm katılımcılara bol eğlence ve başarılar diliyoruz.” dedi.

Aile dostu tatillerin adresi, Türkiye spesiyalisti Bentour Reisen, neşeli ve unutulmaz anlarının işaretini şimdiden veriyor.

Yorum Yaz