We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel BN Hotel’de Ümit Besen ile yeni yıl programı

BN Hotel’de Ümit Besen ile yeni yıl programı

GM Haber Merkezi

BN Hotel Thermal & Wellness yeni yıla lezzetli yemekler ve müzikler eşliğinde girmek isteyenler için 31 Aralık gecesi çok özel bir program hazırladı. Çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli aktivitelerin de yer alacağı programda misafirler, yılbaşı özel menüsüyle eşsiz bir lezzet deneyimi yaşarken, fantezi müziğin efsane ismi Ümit Besen’in muhteşem şarkıları ile yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk ‘Luxury thermal’ oteli olma özelliği taşıyan BN Hotel Thermal & Wellness, yeni yıl coşkusunu tüm aya yayılan eğlence, lezzet ve keyif dolu programlarla kutlamaya hazırlanıyor.

21 – 24 Aralık tarihleri arasında yeni yıl panayırı ile renkli etkinliklerle dolu programa ev sahipliği yapacak olan BN Hotel, 31 Aralık gecesi fantezi müziğin usta ismi Ümit Besen’i ağırlayacak.

BN Hotel Akdeniz Balo Salonu’nda düzenlenecek yılbaşı gala yemeğinde, misafirlere bu geceye özel hazırlanan menü ile lezzet şöleni sunulurken, Ümit Besen’in muhteşem performansıyla unutulmaz bir gece yaşatılacak. “Nikah Masası”, “Alışmak Sevmekten Zor”, “Dilek Taşı” gibi en hit şarkılarını canlı seslendirecek olan ünlü sanatçı, müzikseverleri geçmişte yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Ümit Besen’in yanı sıra Yaren Özcan eğlenceli performansıyla sahnede olacak.
Defne Restoran’da ise Alican Gülle ile Agband, misafirlere keyif dolu bir akşam yaşatacak.
BN Kids Club’ta çocuklar doyasıya eğlenirken yetişkinler ise Game Center’da geceye özel hazırlanan aktivitelerin tadını çıkaracak.

Yorum Yaz