We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Kirman Hotels’te İç Pazar Hedefleri Tamamlandı

Kirman Hotels’te İç Pazar Hedefleri Tamamlandı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kirman Hotels 2023 iç pazar hedeflerini tamamladığını açıkladı. Kirman Hotels İç Pazar Satış ve Pazarlama Koordinatörü Uğur Gültekin, kur dalgalanmalarına ve misafir alım gücüne karşı temmuz ayı itibariyle iç pazarda hedeflere ulaşıldığını duyurdu.

Gültekin, “Kirman Hotels; Kirman Leodikya, Kirman Arycanda, Kirman Sidera, Kirman Sidemarin ve Kirman Calyptus olarak iç pazarda büyüme hedefini 2023 yılı özelinde yüzde 120 olarak belirlemiştik. Akabinde yukarı yönde dalgalanma yaşayan kurlara ve misafir alım gücüne karşı yüksek misafir memnuniyeti ile 2023 iç pazar büyüme oranına temmuz sonu itibariyle ulaşılmış olup, misafir memnuniyeti noktasında konsept ve doğru stratejileri belirlediğimiz 2024 yılı hazırlıklarına başlanmıştır. Öngörü ve misafir alım gücü esas alınarak yapılan çalışmalara günden güne gelişen ve büyüyen konsept içeriklerimizin de kattığı değer ile yakın bir dönemde 2024 Erken Rezervasyon kampanyasını başlatma düşüncesindeyiz” dedi.

Yorum Yaz