We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Celestyal’den yeni gemi Journey’e kampanyalı kutlama

Celestyal’den yeni gemi Journey’e kampanyalı kutlama

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Yeni gemisi Journey’i Eylül ayında denize indirmeye hazırlanan Celestyal Cruises çifte kutlamayı duyurdu. Buna göre süit kabin rezervasyonları ücretsiz olarak upgrade edilebilecek, 3 ve 4 gecelik Iconic Aegean Yunan Adaları ve Atina turlarında ise 12 yaş altı çocuklar ücretsiz seyahat edebilecek

Yunan Adaları ve Doğu Akdeniz’e seyahat eden yolcuların ödüllü bir numaralı tercihi olan Celestyal, en yeni gemisi Celestyal Journey ile Ekim, Kasım ve Aralık 2023 yolculukları için 31 Ağustos’a kadar rezervasyon yaptıranlara ücretsiz süit yükseltme sunan bir indirim kampanyası başlattı. Kuşadası çıkışlı 3 Kıta Turu’nda Celestyal Journey Port Said, Aşdod, Limasol, Rodos rotasını izleyecek. Ekim’de başlayıp Aralık sonuna kadar devam edecek 7 gecelik turlarda dış kabin fiyatları kişi başı 939 Euro’dan başlıyor. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda kabinler, XD kategori dış kabin fiyatından (1.249 EUR) suit kabinlere upgrade edilebilecek.

Celestyal ayrıca, yeni gemi Journey lansmanına özel olarak, Kasım’a kadar devam edecek olan 3 ve 4 gecelik Iconic Aegean turunda çocukları ücretsiz olarak konuk edecek. 15 Eylül 2023’e kadar yapılan rezervasyonlarda 12 yaşından küçük çocuklar için liman ve hizmet ücretleri hariç gemi ücretinde yüzde 100 indirim uygulanacak.

Celestyal’in Ticaretten Sorumlu Başkanı Lee Haslett, yeni gemi kutlamaları kapsamında düzenlenen kampanya için; “Celestyal Journey’in bu Eylül ayında denize indirilmesini kutlamak için ‘Suite Dreams’ kampanyamızın ayrıntılarını duyurmaktan heyecan duyuyorum. Eminim konuklarımız, Celestyal Journey’nin 149 süitinden birini deneyimlemelerini sağlayacak bu büyük fırsatı değerlendireceklerdir” dedi.
Celestyal ile Inclusive cruise paketlerine tüm yemekler, yemeklerle birlikte seçilen içecekler, eğlence, günlük aktiviteler, 75 €’luk kara turu indirimi dahil. Dileyen misafirler ek ödeme yaparak sınırsız prime paketine geçebiliyor.

Yorum Yaz