We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel CONTİNENT EXPRESS AL BAHA HOTEL İÇİN İMZALAR ATILDI

CONTİNENT EXPRESS AL BAHA HOTEL İÇİN İMZALAR ATILDI

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’yi yurt dışında temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduran franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, yakın zamanda 7 otel ile faaliyetlerine devam edeceğini duyurmuştu.  Şirket, bugün imzalanan yeni bir tesisle de  8. otelini Suudi Arabistan’in Al Baha şehrinde açacağını duyurdu.

SUUDİ ARABİSTAN’DA CONTİNENT İLE TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİ YAYGINLAŞIYOR

Continent Worldwide Hotels, Suudi Arabistan’da açık olan 3 oteli ve Medine, Dammam, Al Taif bölgelerinde de inşaası devam eden otelleri ile birlikte yakın zamanda 7 otel ile faaliyetlerine devam edeceğini duyurmuştu. Bu sayı yeni imzalanan Continent Express Al Baha Hotel ile 8’e çıkıyor. Continent Express Al Baha Hotel, Suudi Arabistan’ın Asir Vilayeti’nde yer alan Al Baha şehrinde bulunuyor.

Atılan imzalar sonrası, Jamal Hamed, Continent Hotels Gulf Region (Körfez Ülkeleri) CEO’su, “Suudi Arabistan otelcileri ve yatırımcıları, portföyümüzdeki markaları artık tamamı ile Kabul etti. Continent markası ürün olarak beğeniliyor, ve verdiğimiz benzersiz hizmetler otel yatırımcılarının bizi seçmesini sağlıyor. Yatırım geri dönüşümlerinde bizlerin vaatlerinin, boş vaatler olmadığını, sözümüzün arkasında olduğunu biliyorlar. Önümüzdeki günlerde birçok yeni projemizi de anons edeceğiz” dedi.

80 odalı yeni Continent Express Hotel Al Baha,  Türk ve Batı mutfağını da içeren “People” fine dining restoran ve Aromas Kahve Dükkanı’nı da içinde barındırıyor. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için açık olan restoran, hem büfe hem de a la carte seçenekleri ile misafirlerini ağırlayacak.. Otel ayrıca 24 saat oda servisi hizmeti verecek.

“8. Anlaşmamızı duyurmak bizlere son derece büyük bir mutluluk veriyor” diyen, Continent Hotels MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) Bölge CEO’su Shady Boueiry,  “Yatırımcılarımızın beklentilerini karşılayan markaları sunan bir yönetim ve franchise firmasıyız. Bu yeni imzalanan otelimiz ile birlikte, Orta Doğu, Körfez ve Afrika bölgeleri için özel olarak tasarlanmış olan ‘Express’ marka segmentimizi başlatmaktan memnuniyet duyuyoruz… Continent Hotels haricinde Continent Express Hotels şu an için sadece bu bölgede faaliyet gösterecek bir marka ve ilk pilot otelimizi de Al Baha’da açmak bizi heyecanlandırıyor” diye konuştu.

Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ise, “Canlı kültürü ve mirası ile güçlü bir turizm altyapısı kurmakta olan Suudi Arabistan’ın, Continent Worldwide markalarına kucak açmasından ve markalarımızın pazarda Kabul görmesinden oldukça memnunuz. Shady Boueiry ve bölgedeki güçlü ekibi, Türk markalarımızı emin adımlarla büyütmekte ve tanıtmakta. Bir sure önce Lübnan’da da bir otel ile marka anlaşması yaptık ve yakın zamanda Dubai’deki tesislerimiz de misafir kabul etmeye hazır olacak ve açılacak” dedi.

Yeni Continent Express Hotel Al Baha Haziran 2024’te açılacak.

Yorum Yaz