We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Continent Worldwide’ın JOMO Markası Pakistan’da Açılıyor

Continent Worldwide’ın JOMO Markası Pakistan’da Açılıyor

Güney Asya, Orta Doğu, Türkiye, Körfez Ülkeleri ve Afrika genelinde 25’ten fazla yeni otel franchise ve yönetim sözleşmesini başarıyla imzalayan ve yurt dışında hızla büyümeye devam etmekte olan Türk Franchising ve Yönetim Şirketi Continent Worldwide Hotels, Pakistan’lı iş geliştirme firması, Venture Developers PVT ile yeni bir proje geliştirme ve bu projeyi franchise yolu ile markalayarak yönetme konularında anlaştığını duyurdu. Bu işbirliği çerçevesinde yakın zamanda inşaatına başlanacak olan Chester Park projesinin Rezidans ve Otel bölümleri, Continent Worldwide’ın mileniyal markası JOMO altında hayata geçecek.

Continent Worldwide Hotels, Antalya Ofisinde gerçekleşen buluşmada, Venture Developers’ın CEO’su Fahad Naseem Ghakar ve ‘V add Value Hospitality Development Company’nin Yönetim Kurulu Başkanı Khurram Hussain, Continent Worldwide Hotels bünyesinde hayata geçirmeyi planladıkları projeyi tanıttıktan sonra imzalar atıldı.

Chester Park Projesi, Twin Towns (ikiz şehirler) olarak da bilinen, İslamabad ve Rawalpindi’nin hemen yakınında, Kohistan Enclave Wah Cantt’ta yer alacak ve fine dining’den normal cafe’ye çok çeşitli yiyecek ve içecek mekanları, birçok markanın da bulunacağı mağazaların olduğu bir AVM, çocuk oyun alanı ve 85 suite otel odası ve rezidanslar’dan oluşmakta. JOMO Hotel & Residences, Kohistan Enclave’daki hizmetlerin arasında spor salonu, iş merkezi, tiyatro alanı, toplantı odaları ve üç ayrı konsept sunan değişik restaurantlar ve bir de mükkemmel manzarası ile Roof Top Restuarant bulunmakta.

Continent Worldwide Hotels’ın Yönetim Kurulu Başanı Ethem Zagikyan, da bu yeni işbirliği ve anlaşma konusundaki heyecanını şu şekilde ifade etti: “Venture Developers ile JOMO Hotel & Residences Kohistan Enclave’ı açma konusundaki ortaklığımızı duyurmaktan dolayı heyecanlıyız ve Pakistan’ı ziyaret eden misafirlere özgün premium konaklama deneyimi sunmayı hedefliyoruz.” Ve devam etti: “Bu girişim sadece Pakistan’daki varlığımızı güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda Asya’dan Afrika’ya kendi Milli Türk markalarımızı ihraç etme ve varlığımızı da genişletme hedefimizle de çok örtüşüyor. Ülkemizde küresel bir genişleme stratejisiyle faaliyet gösteren tek otel franchise şirketi olarak, varlığımızı sürdürdüğümüz ülkelerde benzersiz konseptler sunarak uluslararası konaklama sahnesine Türk Markaları olarak katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.”

İş geliştirme firması Venture Developers’ CEO’su, Fahad Naseem Ghakar, ise şu yorumu yaptı: “Türkiye ve Pakistan arasında uzun süredir devam eden tarihi bir dostluk var. Türk şirketlerini takdir ediyoruz ve Continent Worldwide Hotels ailesine katılmak bizim için çok önemli bir başarı. Türk şirketlerinin Otelcilikteki uzmanlığından faydalanarak bu projeyi geliştirmeyi ve JOMO markasını Pakistan’a tanıtmayı hedefliyoruz. Bu ortaklık, ülkemizde lüks konaklama deneyimleri sunma vizyonumuzla kurduğumuz hayale bizleri bir adım daha yaklaştırdı. Otelimizin mükemmel konumu ve olağanüstü olanakları ile JOMO Hotel & Residences, Kohistan Enclave’ın iyi bir konaklama deneyimi arayan hem yerel hem de yurt dışından gelen ziyaretçiler için tercih edilen bir destinasyon olacağına şüphemiz yok ve bu iş birlikteliği ile de ülkelerimiz arasındaki tarihi bağın ne kadar güçlü olduğunu göstereceğiz.”

Yorum Yaz