We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel IMWF büyük bir gala ile sona erdi

IMWF büyük bir gala ile sona erdi

Yedincisi düzenlenen International MICE & Wedding Forum (IMWF) 2023 etkinliği, 18-21 Aralık tarihleri arasında Mısır’ın turizm merkezi Şarm El-Şeyh’te büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti.

Etkinlik kapanış töreni ile sona erdi. Etkinliğin sadece sektör paydaşlarına değil, Mısır turizmine yönelik önemli bir olumlu etki sağlayarak sektöre büyük bir ivme kazandırdığı belirtildi.

Gündüz saatlerinde oturumlar gerçekleşirken, IMWF 2023’ü sektörün uzman profesyonelleri kapsamlı konuşmaları ve B2B buluşmaları ile dolu bir bilgi paylaşım platformuna dönüştürdü. Akşamları ise tüm katılımcılar her gece büyük bir dikkat ve emekle hazırlanmış farklı temalı etkinliklerde bir araya gelerek birbirleriyle farklı bir formatta hem eğlendiler hem de etkileşim ve iletişime devam ettiler.

Etkinliğe, Mısır Turizm Otoritesi CEO’su Amr El-Kady, Güney Sina Valisi Ramah Hashim, ANEX Turizm Grubu Başkanı Neşet Koçkar, Rixos Mısır otellerinin CEO’su Erkan Yıldırım gibi sektörde öne çıkan isimler de katıldı.

IMWF 2023, 35 farklı ülkeden MICE ve düğün planlayıcıları, otelciler, havayolu temsilcileri, tedarikçiler gibi sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getirerek büyük bir ilgi gördü. Toplamda 300’ün üzerinde davetli ve katılımcının iştirak ettiği etkinlik, sektördeki güncel gelişmeleri paylaşma, yeni iş bağlantıları kurma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı sunan zengin bir program ile dikkat çekti.

Programı Türkiye, Mısır, Hindistan, çeşitli Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinin basın kuruluşları da yerinde takip etti.

Kapanış seremonisi ödül töreninde, Mısır Turizm Otoritesi, Rixos Premium Seagate, Inventum Global ve diğer sponsor ve partnerlere teşekkür plaketleri ve özel ödüller takdim edildi.

Yorum Yaz