We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Cura, “İlk yılımızda 50 bin kişi gecelemeyi aştık”

Cura, “İlk yılımızda 50 bin kişi gecelemeyi aştık”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Bedbankglobal, 24 Ocak’ta Madrid’de düzenlenen FITUR fuarında şirket lansmanını gerçekleştirerek ilk küresel sınavını başarıyla tamamladı. Bedbankglobal CEO’su Mustafa Cura, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Cura, “Uzun bir otelcilik serüveninden gelen deneyimlerimizle şimdi yolculuk planlama dünyasına adım atmış bulunuyoruz. Bu kararı almak kolay olmadı ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen Side Crown Hotelleri sahibi Mahmut Çetin Bey’e ve çözüm ortaklarıma teşekkür ediyorum. 4 yıllık bir ön hazırlık ve altyapı çalışması sonucunda 2023 yılında projemizi aktif hale getirdik. İlk yılımıza rağmen 50 bin kişi geceleme rakamını aşmayı başardık. Bu başarıda, teknoloji altyapımızın yapay zeka ile uyumlu çalışmasının büyük rolü oldu” dedi.

Bedbankglobal’in artık DMC’lerle global tur operatörlerini ve yatak bankalarını bir araya getiren bir teknoloji ortağı olduğunu vurgulayan Cura, “Herhangi bir oteli tek bir tıklama ile dünya genelindeki tatilcilerle buluşturabiliyoruz. Mevcut altyapımız aynı zamanda otel sahiplerine de büyük bir iş yükünden kurtarma imkanı sunuyor; tek bir ekrandan DMC’lere, Tur Operatörlerine B2C ve B2B kanallarına otellerini satışa açabiliyorlar. Önceden bu yeteneklere sahip olmak için birçok yazılım ve anlaşma yapmanız gerekiyordu. Şimdi ise yapmanız gereken tek şey Bedbankglobal ile iletişime geçmek. Bunu yeni nesil yatak bankası hatta kontrat bankası olarak nitelendirebilirim. Türkiye turizminde bir yapı taşı olmak amacıyla yola çıktık ve bugünde gördük ki doğru yoldayız ve bu amacı gerçekleştirdik ve daha da ileriye götürmeye kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz