We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel DoubleTree by Hilton Bodrum’dan çocuklara özel program

DoubleTree by Hilton Bodrum’dan çocuklara özel program

GM Haber Merkezi

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, özel etkinliklerle dolu ve tamamen çocuklara yönelik içeriklerle oluşturulmuş Summer Kids Camp’te misafirlerine müzik, dans, spor ve sanat deneyimi yaşatacak.

Çocukların tatil yaparken de spor, sanat ve üretmekten uzak kalmaması ve tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla planlanan Summer Kids Camp’te çocuklar, Mert Dolapçıoğlu ile Çizim Atölyesi’nde, karikatür çizmeyi de deneyimleyecekler.

Tüm etkinlikler çocuklara özel olarak tasarlanırken çocuk yogası, pizza yapım atölyesi, drama ile boyama, gezegenlerin keşfi, lego atölyesi gibi birbirinden özel içerikli atölyelerle bu yaz tatilinde çocuklar dansla, sanatla, sporla DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort Summer Kids Camp’te buluşacak.

Ultra her şey dahil konseptiyle misafirler, çocuklarıyla birlikte hazine avı yapabilecek, havuz oyunları, basketbol-voleybol turnuvaları ve masa tenisiyle yaza başlarken sporun sonsuz enerjisiyle çocuklarına Summer Kids Camp deneyimini tattıracak. Otel içerisindeki Kids Club, kamp süresince çocukların seramik, atıklardan üretim ve miniklerin mini defile etkinliğiyle kampta keyifli ve verimli zaman geçirmelerini sağlayacak.

Summer Kids Camp 19-25 Haziran’da DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort’ta misafirlerini ağırlayacak.

Yorum Yaz