We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İki oteline Uluslararası Sürdürülebilirlik ödülü

İki oteline Uluslararası Sürdürülebilirlik ödülü

Luxury Lifestyle Awards’ın düzenlemiş olduğu, araştırma ve seçimlerinin sonuçları doğrultusunda, Türkiye’nin Akdeniz kıyısındaki endemik türlere yönelik farkındalığı artırması nedeniyle Güral Premier Hotels & Resorts “YAŞA-YAŞAT-SÜRDÜR!” sloganıyla Uluslararası Sürdürülebilirlik Ödülü 2023’ü almaya hak kazandı.

Güral Premier Hotels & Resorts; Geleceği önemseyen, doğayı ve toplumu olumlu yönde etkileyen sürdürülebilir iş uygulamalarına kendini adamış kişilerin kazandığı bir güven sembolü olan International Sustainable Awards’ı aldı.

Güral Premier Hotels & Resorts bünyesinde 2022 yılında Güral Premier Belek ve Tekirova olarak ağaç ve bitkilerimize kimlik oluşturulup, bu kimliklere QR kod ile ulaşımını sağladı. Güral Premier Hotels & Resorts ayrıca, endemik bitkilerin tanıtımı ve önemi için tabelalar ile ön plana çıkararak diğer flora türleri için bunu uyguladı. Her bir QR kod ağaç ve bitkilerin bilgilendirme sayfasına yönlendirerek misafir, personel ve paydaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağladı.

Yorum Yaz