We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Jolly Kapadokya turlarını tanıttı

Jolly Kapadokya turlarını tanıttı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye turizminin gözde destinasyonlarından ve her mevsimi farklı güzellikte olan Kapadokya yerli yabancı turist akınına uğruyor. Sektör liderlerinden Jolly, ön ödemesiz rezervasyon ve özel indirimlerle misafirlerini Kapadokya turlarına davet etti. Taşların içine oyulan mağara evleri ile ünlü olan Kapadokya, her bütçeye uygun cave otellerle konaklama deneyimine farklı bir bakış getiriyor.

Jolly turizm cennetini şu ifadelerle tanıttı: “Kapadokya’da mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında bölgenin en eski yerleşim yerlerinden olan Göreme Açık Hava Müzesi geliyor. Çömlek yapımında gelişmiş Avanos’ta ise mutlaka çömlek yapımını denemelisiniz.
Yine Avanos’ta bulunan ve dünyanın en ilginç müzelerinden biri olan Saç Müzesi de görülmeye değer. Ihlara Vadisi içerisinde ise Ağaçaltı Kilisesi ile Yılanlı Kilise’yi gezebilirsiniz.
Uçhisar, mağara yapıları ve kalesi ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi. Ancak şu bir gerçek ki Kapadokya’nın neresinde olursanız olun her anınız eşsiz manzaralarla ve fotoğraf kareleriyle dolu olacak.
Dilerseniz ATV ile safari yapabilir, balona binebilir ya da gün batımını izleyebilirsiniz.”

Yorum Yaz