We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Türk ve yabancı Takımlar Titanic Hotels’te Kampta

Türk ve yabancı Takımlar Titanic Hotels’te Kampta

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Dünya Kupası arasında Antalya’da Titanic Hotels’te kamp yapan Türk ve yabancı takımlar Titanic Mardan Stadyumu’nda düzenlenen Titanic Cup’ta yarışarak lige hazırlanıyor.

Antalya, her geçen gün ulusal ve uluslararası olmak üzere futbol kulüplerinin devre arası kamp bölgesi olarak tercih ettiği futbol turizminde öncü bir şehir haline geldi. Dünya Kupası nedeniyle ulusal liglerin ara verdiği dönemde Titanic Mardan Palace’ta kamp yapan Adana Demirspor (Türkiye), Titanic Deluxe Golf Belek’de kamp yapan Fortuna Sittard (Hollanda), Titanic Beach Lara Resort’ta kamp yapan Fk Liepaja (Letonya) ve Livingston FC (İskoçya) takımları Titanic Cup’da bir araya gelerek hem mini bir turnuva ile yarışacaklar hem de lige hazırlık yapacaklar.
Antalya’nın yılda 300 gün güneşli ılıman bir iklime sahip olması, yüksek kalitedeki futbol sahaları ve tesisleri ile profesyonel futbol takımlarının başarılı bir kamp için ihtiyacı olan tüm imkânları sunması en önemli etkenler.

Titanic Spor Merkezi Antalya’nın elverişli ikliminde kamp olanağı ve muhteşem bir konaklama deneyimi ile futbol takımlarının kamp için tercih ettiği tesislerin başında geliyor. Profesyonel futbol takımlarının hazırlık kamp çalışmaları için 2013 yılında Antalya Belek’te açılan Titanic Spor Merkezi, bölgedeki yeni ve en iyi kondisyon merkezlerinden. Titanic Futbol Merkezi içerisinde 1.250 kisi kapasiteli VIP locaları olan tribün, kafeterya, 4 adet 30 kişilik tam teşekküllü futbol takımları için soyunma odası, kadın hakem odası, erkek hakem odası, doping kontrol odası, doktor ofisi, her takıma özel depo alanları, 24 saat sıcak su ve araç otoparkı buluyor. Takımlar ayrıca otel içerisinde bulunan tam donanımlı profesyonel fitness merkezini (680 m2) ve son teknolojiye sahip toplantı salonlarını kullanabiliyor.

Yorum Yaz