We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel ETS’nin teknoloji odaklı yeni imaj filmi yayında

ETS’nin teknoloji odaklı yeni imaj filmi yayında

30 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren ETS, 2023 imaj filmini yayınladı. ETS, misafirlerine en iyi hizmeti sunabilmek hedefiyle çıktığı yolculuğunda, tükenmeyen enerjisini ve bu amaçla odaklandığı teknolojik dönüşümünü yeni filmine taşıyor.

Sevilen oyuncu Müge Boz’un marka yüzü olmaya devam ettiği ETS’nin yeni reklam filmi “Yazdan Sevgilerle” mottosu ile geçtiğimiz aylarda yayınlanmaya başladı. Teknoloji odaklı bir söylemle yayına giren ETS’nin imaj filminde yine Müge Boz’u görüyoruz.

Son yıllarda teknolojiye yaptığı yatırımları artırarak sürdüren ETS, turizm teknolojileri alanında birçok yeniliği hayata geçirmeyi öncelikli hedefleri arasında bulunduruyor. Misafirlere tam da beklentilerine uygun bir hizmet sunabilmek için onların isteklerini doğru anlamanın ve bunun için de Müşteri İlişkileri Yönetimi’nin (CRM) önemine vurgu yapan ETS’nin yeni imaj filmi de bu bakış açısı ile hayata geçirildi.

“Tatilin Geleceği Belli, Geleceğin Tatili ETS’de!” mottosu ile hazırlanan film için kurulan devasa plato, tatilin geleceği olarak kodlanan ETS Tatil Merkezi’ne ev sahipliği yapıyor. ETS reklam filmi, her misafirin tatil ihtiyaçlarını ayrı ayrı değerlendirip en uygun çözümleri anlatırken, yarattığı atmosfer ile çok da uzak olmayan teknolojilere ve tatilin geleceğine göz kırpıyor.

Yorum Yaz