We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Fibula Grup 4’üncü Otel Yatırımına Başladı

Fibula Grup 4’üncü Otel Yatırımına Başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Fibula Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Mavisu, şirketin hedefleri ve yeni yatırım planları ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Mavisu, “Aile şirketi olarak yola çıkan Fibula Group, 31 yıllık deneyimi ile büyüyerek, Romanya, Sırbistan, Bosna-Hersek, Kuzey Makedonya, Kosova, Arnavutluk ve İsviçre’de tur operatörü olarak 2 milyon üzerinde misafirimize hizmet etme şansı yakalamış daha da büyük bir aile haline gelmiştir” dedi.

Mavisu ayrıca şu ifadeleri kullandı:
“Bu deneyimler çerçevesinde turizmin bütüncül olduğu gerçeğinden yola çıkarak konaklama sektöründe, 2008 yılında Boğazkent’te 5* Siam Elegance – 2010 yılında Makedonya Ohrid bölgesinde 5* Izgrev Hotel, 2022 yılında de Antalya-Side bölgesinde 5* Well Palace Hotel olarak hizmet vermektedir.

Fibula Grup, Belek Boğazkent’te 4’üncü sürdürülebilir otel anlayışı ile çevreye duyarlı doğaya zarar vermeyen, konaklama faaliyetlerinde kullanılan su, enerji, hammadde ürettiği atıkların geri dönüşmesi, inşaat aşamasından başlayarak akıllı malzemenin kullanımının tercih edildiği, Fibula Grup bünyesinde dördüncü, Nixie World Hotel – 519 odalı Ultra inclusive 2024 yılında hizmete açılacak.

Biz Fibula olarak turizmin gerçek anlamını biliyoruz: Hayalleri yaşatmak ve gerçeğe dönüştürmek için, yönetimimizi, kaynaklarımızı ve işbirlikçi ortaklıklarımızı optimize eden ve uzmanlığımızı ve iyi uygulamalarımızı paylaşan yeni bir teknolojiye yatırım yapıyoruz. Seyahat endüstrisinde bir dünya markası olma değerlerine, uzmanlığına ve kararlılığına sahip olduğumuza inanıyoruz.”

Yorum Yaz