We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Haydarpasha Palace Hotel’de muhteşem düğün

Haydarpasha Palace Hotel’de muhteşem düğün

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

VS Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Sözen ile yine Manavgatlı turizmci bir ailenin kızları olan Lütfiye Güzel; Haydarpasha Palace Hotel’de 700 seçkin davetlinin katıldığı muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Genç çiftin nikahını, turizm sektöründen davetlilerin şahitliğinde kıyan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; evlilik cüzdanını geline takdim etti. Sözen, çiftin nikah defterini imzaladıkları, üzerinde Atatürk’ün imzası bulunan kalemi de damada hediye etti.

Türkiye’yi uluslararası dans yarışmalarında temsil eden milli dansçılarımızdan biri olan Anıl Sözen ve eşinin nikahın ardından yaptıkları danslar davetlilerden büyük beğeni topladı.

Genç çiftin 7 katlı düğün pastasını keserek davetlilere ikram etmelerinin ardından, eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar neşeyle devam etti.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak biz de Lütfiye ve Anıl Sözen çiftini tebrik ediyor, kendilerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

Yorum Yaz