We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel HORİZON INTERACTIVE AWARDS’TAN
 ETS’YE 3 ÖDÜL BİRDEN!


HORİZON INTERACTIVE AWARDS’TAN
 ETS’YE 3 ÖDÜL BİRDEN!


Dünyanın en prestijli dijital medya ödülleri organizasyonlarından Horizon Interactive Awards’ta, teknoloji ve sanatı bir araya getirdiği QR Art projesi ile ETS, Best of Category ödülünün yanı sıra 2 Gold ödülün de sahibi oldu.

Dünyanın en prestijli web ve dijital medya ödülleri arasında bulunan ve bu yıl 22. gerçekleşen Horizon Interactive Ödülleri’nde 2023 yılının kazananları belli oldu. Her yıl onlarca ülkeden sayısız katılımın olduğu organizasyonda, Web Siteleri, Mobil Aplikasyonlar, Video, Basılı Yayınlar, E-mail, Reklam ve İnteraktif gibi ana kategoriler kapsamında, yüzlerce proje yarışıyor. Çeşitli multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama geçmişlerine sahip sektör profesyonellerinden oluşan gönüllü bir panel, başvuruları inceliyor ve yaratıcı medya alanında dünyanın en iyilerini seçiyor.

30 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren ve kurulduğu ilk günden beri misafir odaklı yaklaşımı ile sektörde birçok yeniliğe imza atan ETS, seyahat deneyimini yapay zeka ile birleştirerek misafirlerine yeni bir deneyim yaşattığı QR Art projesi ile yarıştığı organizasyonda, tam 3 ödüle değer görüldü. Generative AI teknolojisi ve Stable Diffusion algoritması ile seyahat sektöründe bir ilki gerçekleştiren marka, farklı ve eğlenceli görsellerin üzerine yerleştirilen QR kodları ile kullanıcılarına hızlı ve eğlenceli bir şekilde tatil seçeneklerine ulaşma imkanı sunduğu çalışması ile Best of Category ödülünün yanı sıra 2 Gold ödülün de sahibi oldu.

Yorum Yaz