We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel HotelRunner ve trivago Güçlerini Birleştirdi

HotelRunner ve trivago Güçlerini Birleştirdi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

HotelRunner ve trivago Konaklama İşletmelerinin Dünya Çapındaki Görünürlüğünü Artırmak Üzere Güçlerini Birleştirdi

Konaklama sektörünün önde gelen teknoloji sağlayıcılarından HotelRunner, ünlü meta arama platformu trivago ile stratejik bir iş birliğine giderek Türkiye’de bir ilke imza attı. İş birliği, tesislerin görünürlüklerini ve gelir akışlarını artırma yollarını yeniden şekillendirecek önemli bir adım niteliğinde.

Üstün teknoloji ve pazara yön veren uzmanlığın bir araya geldiği bu iş birliği, konaklama tesislerinin trivago’nun geniş kullanıcı tabanından ve HotelRunner’ın yenilikçi uçtan uca platformundan yararlanarak işletmelerini daha önce hiç olmadığı kadar büyütmelerini ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyor.

Tüm paydaşlar için çok sayıda avantajı beraberinde getiren iş birliği Trivago için, HotelRunner’ın 60.000’den fazla tesisten oluşan geniş ağından faydalanarak erişimini ve ağını genişletmek anlamına geliyor. HotelRunner ise meta arama hizmetlerini genişleterek ve pürüzsüz bağlantı deneyimi sağlayarak tesislerine birinci sınıf hizmet sunma taahhüdünü güçlendiriyor. Böylece tesisler görünürlüklerini, rezervasyonlarını ve gelirlerini artırmak için paha biçilmez bir fırsat elde etmiş oluyor. Tüm sektörde etkisini gösterecek bu iş birliği, başarıya ulaşmak için ortak çalışmanın ve inovasyonun gücünü ortaya koyuyor.

HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörü Rıza Kaynak, duyduğu heyecanı şu şekilde dile getirdi: “Bu ortak çalışma her anlamda dönüştürücü bir nitelik taşıyor. trivago ile olan iş birliğimiz, kullanıcıların tesislerini HotelRunner üzerinden dakikalar içinde sorunsuz bir şekilde listeleyebilmeleri ve trivago’nun güçlü kullanıcı tabanına erişebilmeleri için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu entegrasyon pek çok açıdan, özellikle de faturalama modeliyle bizi öne çıkarıyor. HotelRunner, net CPA modeli sunarak bütünsel bir yaklaşıma doğru adım atıyor. İptalleri ve değişiklikleri hesaba katan ve otelcilerin yalnızca gerçekleşen rezervasyonlar için ödeme yapacağı gerçek Konaklama Başına Maliyet modelini uygulayan seçilmiş iş ortakları arasında yer alıyoruz. Böylece, inovasyona ve sektöre güç katmaya olan bağlılığımızı bir kez daha yinelemiş oluyoruz.”

trivago Teknik İş Birlikleri Sorumlusu Jessica Beger-Neth ise şöyle konuştu: “HotelRunner ile iş birliğimizin haberini paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum ve bu iş birliğinin potansiyeli konusunda çok heyecanlıyım. Bu işbirliği sayesinde, HotelRunner, otel müşterilerinin doğrudan web sitesi fiyatlarını trivago’da sorunsuz bir şekilde sergilemelerini sağlayarak doğrudan rezervasyonlarını artırmalarında büyük rol oynayacak. Bu iş birliği ile ileriye doğru heyecan verici bir adımı atıyoruz ve önümüzdeki dönemde ortaya çıkaracağı olumlu sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz.”

HotelRunner ve trivago iş birliği, yalnızca konaklama tesislerinde yankı uyandırmakla kalmıyor, aynı zamanda teknoloji dünyasında da etkisini gösteriyor. Uçtan uca teknoloji platformuyla iş ortakları için sürdürülebilir büyüme sağlayan ve sektörün gidişatına yön veren bir şirket olarak HotelRunner’ın etkisi, iş ortaklığı dinamiklerinin ötesine geçerek seyahat teknolojisi sektörüne ortaya koyduğu yenilikçilik ve dinamizm hakkında net bir mesaj gönderiyor.

HotelRunner ve trivago, bu iş birliği ile konaklama sektörünü yeni zirvelere taşımak için birlikte yola çıktı. Tesislerini HotelRunner üzerinden trivago’da listelemek isteyenler buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirler.

Yorum Yaz