We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İşte Booking.com’un 2023 gözdeleri

İşte Booking.com’un 2023 gözdeleri

Booking.com’un her yıl hazırladığı Traveller Review Awards, 2023 yılı için de sahiplerini buldu. Türkiye’nin farklı destinasyonlarından bir çok otel gezginler tarafından büyük beğeni topladı.

Booking.com ödülleri “Dünyanın dört bir yanındaki ortaklarımızın inanılmaz konukseverliğini kutlamaktan heyecan duyuyoruz. Bu yılın kazananı olan tüm ortaklarımızı tebrik ediyoruz. Bu ödül, gezginler için özel deneyimler ve kalıcı anılar yaratmak için elinizden gelenin fazlasını yaptığınız tüm zamanların bir simgesidir” notuyla yayınladı.

Mirage Park Resort, Seaden Quality Resort & Spa, Hilton Istanbul Maslak ve Barut otelleri “Booking.com Traveller Review Awards 2023” ödülünü almaya hak kazandı.

Barut Hotels websitesinde gezgin yorumlarından yapılan puanlama da paylaşılarak şu ifadelere yer verildi;

“Otellerimiz “Booking.com Traveller Review Awards 2023” ödülünü aldı. Değerli misafirlerimiz, otellerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!
Acanthus Cennet Barut Collection 9,2/10
Arum Barut Collection 9/10
Barut B Suites 9/10
Barut Hemera 9,2/10
Lara Barut Collection 9,2/10
Barut Sunwing Side Beach 9,2/10
TUI Blue Barut Andız 9,1/10”

Seaden Quality Resort & Spa ise 9,1 ile Booking gezgin yorumlarıyla öne çıktı. Seaden Quality Resort & Spa Genel Müdürü Latif Sesli, “Bizi değerlendirmeleriyle bu ödüle layık gören tüm misafirlerimize ve misafirlerimize güzel hizmetler sunan tüm personelimize teşekkür ederim” diyerek ekibini de kutlamayı unutmadı.

Booking ödül alan otelleri “En iyi puan alan tesislerden biri olmak kolay değil ancak siz bunu başardınız! Konuklarınızı evlerinde gibi hissettirmekten ihtiyaçlarını karşılamaya kadar, her taleplerinde ve her anlarında onların yanındaydınız. Booking.com’daki herkes adına size teşekkür ederiz” diyerek tebrik etti.

1 Aralık 2019 ila 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Booking.com web sitesinde ve uygulamasında yayımlanan doğrulanmış misafir değerlendirmelerinin ortalamasın alındığı sistemde, Hilton Istanbul Maslak da hizmet kalitesi ile misafirlerinden aldığı yorumlarla ödüle layık görüldü.

Yorum Yaz