We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel İzmir Menemen’in ilk termal oteli açılıyor

İzmir Menemen’in ilk termal oteli açılıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İzmir Menemen’in ilk termal oteli FT Lotus Life Thermal Hotel & SPA, Mart 2024 itibari ile kapılarını açıyor.

4 yıldızlı olan deluxe tesis, bu yıl 41 oda ile hizmete girecek olup, daha sonrasında ekstra odaların ve dış havuzların  eklenmesi ile birlikte 5 yıldızlı kompleks bir tesis olmayı hedefliyor. FT Lotus Life Thermal Hotel & SPA’da banket alanları, restoran, fitness salonu,  SPA merkezi, hamam, sauna, buhar odası, termal jakuziler, kar çeşmesi, VIP banyolar ve termal havuzlar bulunuyor.

Ft Lotus Life Thermal Hotel & SPA Genel Müdürü Muazzez Tonguç, otelin açılışının 1 Mart 2024 tarihinde olacağını belirtirken otelin bölgeye istihdam, hareket ve değer  katacağını dile getirdi. Tonguç, termal suyun Ege Bölgesi’ne sağlık turizmi açısından büyük katkı sağlayacağını söyledi. Kendi jeotermal kuyusundan direkt çıkardığı 49 derece şifalı termal suyu ile bölgeye değer katmayı hedefleyen otel yatırımı ayrıca, Menemen’in ilk termal oteli olma özelliğini taşıyor.

Yorum Yaz