We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Jolly’den yeni yıl kampanyası

Jolly’den yeni yıl kampanyası

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’nin önde gelen seyahat acentesi Jolly, yılbaşı fırsatlarını duyurdu.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Jolly, 1000 TL’ye varan Worldpuan kampanyası ile hem yeni yıl sevincinizi hem tatil keyfinizi ikiye katlıyor. Dilerseniz yaz tatilinizi planlayın, indirimleri ve fırsatları kaçırmayın! Dilerseniz kış tatilinizi termal, doğa veya kayak otellerinde Worldpuan fırsatıyla geçirin. Her mevsimde rüya gibi bir tatil Jolly’de sizi bekliyor.

Son gün 31 Aralık!

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, turizm sektörünün dinamik ve yenilikçi ismi Jolly’nin tek seferde gerçekleştirilen peşin veya taksitli 7.500 TL – 12.499 TL arası seçili yurt içi otel rezervasyonları seyahat kampanyası ile birlikte toplamda 750 TL’ye varan Worldpuan, 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise toplamda 1.000 TL’ ye varan Worldpuan kampanyası başladı!
Kampanya seçili yurt içi otellerinde geçerli olup, Türkiye’nin cennet köşelerinde unutulmayacak bir tatil yaparken, kazandığınız 1000 TL’ye varan Worldpuan’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son gün 31 Aralık!”

Yorum Yaz