We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel KİLİT GRUP, RUNTALYA MARATONU’NDA LÖSEV İÇİN KOŞTU

KİLİT GRUP, RUNTALYA MARATONU’NDA LÖSEV İÇİN KOŞTU

Kilit Grup, bu yıl düzenlenen Runtalya Maratonu’nda LÖSEV’in -Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı- Koşar Adım LÖSEV Projesi için koşarak kanser hastası çocukların eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına destek sağladı.

Runtalya Maratonu, bir spor etkinliği olmanın ötesinde toplumsal sorumlulukları gözeten bir platform olurken, Kilit Grup ‘Canım Kardeşim Ders Evleri’nde eğitim alan çocukların eğitim ihtiyaçlarına kaynak yaratarak kanser hastası çocukların eğitim ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere koştu.

Kilit Grup’un Runtalya Maratonu’na verdiği destek, LÖSEV’in hem misyonu hem de mücadelesi için çok önemli bir kaynak oluşturdu. Şirket, bu tür toplumsal sorumluluk projelerine verdiği destekle iş dünyasındaki başarıları yanı sıra topluma olan derin bağlılığı ve duyarlılığıyla da öne çıktı.

Kilit Grup İcra Kurulu Üyesi Nurten Kilit, etkinlikle ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Topluma karşı duyarlılığımızın bir göstergesi olarak bu önemli etkinlikte yer almaktan dolayı gurur duyuyoruz. 25 yıldır çocuk ve yetişkin tüm kanser hastaları için mücadele eden LÖSEV’in yürüttüğü projelerin desteklenmesi, kanser hastası çocukların eğitim ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamak adına büyük önem taşıyor. Kilit Grup olarak, bu maratonda koşarken hem sporun gücünü hem de topluma karşı sorumluluğumuzu bir arada hissettik.”

Yorum Yaz