We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Küçük Prens, Cosmos Theatre’da Teknolojiyle Harmanlanacak

Küçük Prens, Cosmos Theatre’da Teknolojiyle Harmanlanacak

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kilit Grup bünyesinde bulunan, sanat, eğlence ve rafine gastronomi deneyimini bir arada sunan Cosmos Theatre, aralık ayı sonuna kadar her hafta sonu gösterimde olacak ‘Küçük Prens’ ile çocukları ve aileleri büyüleyici bir dijital deneyime davet ediyor. Cosmos Theatre, okulların ara tatil döneminde olan çocuklara özel 4 gün boyunca gösterimde olacak bu klasik başyapıtı, çağdaş sahne teknolojileriyle birleştirerek yeniden keşfetmeye olanak sağlıyor. 16-17-18-19 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan özel gösteri; geleneksel tiyatro, animasyon ve dijital sanatın etkileyici bir birleşimi olarak izleyiciyle buluşacak.

KÜÇÜK PRENS, COSMOS THEATRE’DA SEVENLERİ İLE BULUŞACAK

“Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi”, 16-17-18-19 Kasım tarihlerinde Cosmos Theatre ev sahipliğinde okullarının ara tatilinde olan minik sevenlerine özel olarak sahnelenecek. Rusça, Türkçe ve İngilizce olmak üzere 3 dilde dublaj seçeneği ile sunulan gösteride çocuklar; Küçük Prens’in maceralarını heyecanla takip ederken, onun dostluğu, masumiyeti ve sorgulayıcı ruhuyla tanışarak zamansız mesajlarını keşfedecek. Herkes tarafından tanınıp sevilen bir hikayeyi, çağdaş sahne teknolojileriyle birleştirerek yeniden uyarlayan Cosmos Theatre, esere yepyeni bir bakış açısıyla hayat veriyor. Bu yeni adaptasyon, 270° görsel ve işitsel şölen sunarak izleyicilerine hayal dünyalarının derinliklerine doğru yolculuk yaptırmayı amaçlıyor. Antoine de Saint-Exupery’nin zamansız hikayesinin etkileyici bir uyarlamasına dayanan Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi, izleyicilerini Küçük Prens’in evrendeki yolculuğuna eşlik etmeye ve hayranları için eşsiz bir dijital deneyim yaşamaya davet ediyor.

Ekinlik Detayları:

Tarih: 16-17-18-19 Kasım 2023

Yer: Cosmos Theatre

LCV: 0549 813 60 00

Yorum Yaz