We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Limak Hotels Sürdürülebilir Turizm Sertifikasını aldı

Limak Hotels Sürdürülebilir Turizm Sertifikasını aldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Limak Hotels, Türkiye’de bulunan 7 oteliyle birlikte Sürdürülebilir Turizm Sertifikasını aldı. Bu sertifika, Limak Hotels’in iş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, iklim değişikliği etkileri gibi birçok kriterin tamamını karşılamasını gerektirdi.

Ambassadore Hotel, Arcadia Sport Resort, Atlantis Deluxe Hotel & Resort, Eurasia Luxury Hotel, Lara Deluxe Hotel & Resort, Limra Hotel & Resort ve Thermal Boutique Hotel olmak üzere Limak Hotels’in Türkiye’deki 7 oteli de konseyin 42 kriterinin tamamını karşılayarak Sürdürülebilir Turizm Sertifikası aldı.

Limak Hotels ayrıca yerel yönetimlerle iş birliği yaparak çevre koruma projeleri hayata geçirmeyi ve sektörün sıfır atık hedefine ulaşmayı hedefliyor. Limak Hotels, sürdürülebilir yönetim sistemi, toplumun sosyal ve ekonomik faydalarının korunması, kültürel mirasların korunması ve çevreye olan etkisinin azaltılmasına önem vererek hizmetlerine devam edecek.

Yorum Yaz