We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Megasaray Tennis Academy Yeni Şampiyonluklarla Döndü

Megasaray Tennis Academy Yeni Şampiyonluklarla Döndü

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Her yıl çok sayıda ITF 15K ve ITF 25K Turnuvalarına ev sahipliği yapan Megasaray Tenis Akademi oyuncuları, Algeria’nın (Cezayir) Tlemcen kentinde 01-06 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen ITF Junior J100 turnuvasında üst üste aldıkları şampiyonluklarla gurur içinde ülkeye döndüler.

Birçok galibiyetin alındığı turnuvada, Tek kızlar dalında yarışan Milli MTA Tenisçisi Duru Söke (2006 doğumlu) finalde Tunus’lu rakibi Hiba Heni’yi 6-1, 6-1’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğa yükseldi.

Turnuvanın çift kızlar dalında ise finalde Ada Kumru – Meriem Ben Ezzedine ile Duru Söke – İrem Kurt çifti karşılaşmıştır. Çekişmeli geçen maçta, 6-4,6-4’luk skorla Ada Kumru – Meriem Ben Ezzedine çifti şampiyonluğa yükseldi.

Yine aynı turnuvada Milli MTA Tenisçisi Ada Kumru (2008 doğumlu) yarı final ve Milli MTA Tenisçisi İrem Kurt (2007 doğumlu) çeyrek finalde oynama başarısını gösterdi.

Megasaray Tennis Academy’de burslu ve tam zamanlı eğitim gören sporcuların ortak hedefi, ITF Junior klasmanında ilk 100 ‘e girerek Junior Grand Slamlerine katılabilmek.

Yorum Yaz