We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Michelin Yıldızlı Şef, Gastronomi Şölenine Hazırlanıyor

Michelin Yıldızlı Şef, Gastronomi Şölenine Hazırlanıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Geçtiğimiz Kasım ayında Ataköy’deki JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de Türkiye’de kendi adını taşıyan ilk restoranı açan dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Akira Back, İstanbul’daki misafirleriyle ilk kez buluşmaya hazırlanıyor.

Şefin kendi hazırladığı benzersiz tadım menüsü ile İstanbul’da modern Japon mutfağı sevenlerle ilk kez bir araya gelecek olan şef Akira, 6-7 Eylül’de iki gün boyunca misafirlerine unutulmaz gastronomik bir deneyim yaşatacak.

Toplamda 8 farklı tabaktan oluşan menü, Akira Back’in imza yemeklerinin yanı sıra “Watermelon Carpaccio” ve “Loup de Mer” gibi daha önce restoranda servis edilmemiş lezzetleri misafirlerle buluşturacak. Şef Akira Back, Elon Musk’ın favorilerinden olan “AB Tuna Pizza”nın da yeniden yorumlanmış versiyonunu misafirlere denetme şansını sunacak.

Yorum Yaz