We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Miray Cruises 2024 kampanyasını duyurdu

Miray Cruises 2024 kampanyasını duyurdu

GM Haber Merkezi

Beste Güçer

Miray Cruises, 2024 yılı için hazırladığı yeni kampanyayı duyurdu. 31 Ocak tarihine kadar 1 kişi fiyatına 2 kişi promosyonunu misafirlerine sunan Miray Cruises, şubat ayı itibariyle 199 euro fiyatla yeni tur satışları yapacak. Miray Cruises Genel Müdürü Osman Erler, “Kişi başı 199 euroluk kampanyamızdan 17-35 yaş arası ve 65 yaş üstü misafirlerimiz faydalanabilecek” dedi.

Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi TTI İzmir, Fuar İzmir’de gerçekleşti. Fuar alanında gerçekleşen panelde Miray Cruises Genel Müdürü Osman Erler, Genel Müdür Yardımcıları Onur Baran ve Hakan Yılmazer 2024 kampanyalarını anlattı. Kruvaziyer gemilerini ve hazırladıkları kampanyaları detaylı olarak dinleyicilere anlatan Osman Erler, “Bu yaş gruplarına daha uygun hizmet verebilmek için hazırladığımız kampanya ile 4 kişilik odalarda kişi başı 199 euro fiyatla satışlarımızı yapacağız. Böyle bir rakam hiçbir yerde yok ama biz bunu uygulayacağız. Bizim için Türk pazarı çok önemli. Gemimizdeki eğlenceler, turlar ve kurduğumuz ilişkiler gerçekten çok güzeldir. Türk damak tadına uygun yemekler ve ikramlar yapıyoruz. Bunlar kruvaziyerde çok önemli detaylar” diye konuştu.

“TÜRK MİSAFİRLER CRUİSE TATİLİNİ TATSINLAR”

Miray Cruises Genel Müdür Yardımcısı Onur Baran ise cruise pazarı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Baran, “Türkiye’de cruise pazar düşük, Türk yolcu otellere gitmeyi tercih ediyor. Biz de bunun için fiyatları olabildiğince düşük tutuyoruz ki, bizi denesinler. Bizi deneyen tekrar geliyor. Türk misafirler cruise tatilini tatsınlar istiyoruz. Bu sene bir vize problemi de yaşanmayacak. Bizim yüzde 95-98 arası memnuniyet oranımız var” ifadelerini kullandı.

“ÖZELLİKLE YEMEKLERİMİZİ ÖNERİYORUM”

Miray Cruises Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yılmazer, “Gemimiz gerçekten bir aile gemisi. Özellikle yemeklerimizi öneriyorum. Bu konuda çok ayrıntılı ve hassas düşünüyoruz. Otellerde bulunmayan bir menü ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Bizim aşçımız menüde incik çıkarıyor, bazen barbekü yapıyoruz. Bu, 5 yıldızlı otellerde bile sık rastlanan bir menü değil. Gelen misafirlerimiz gerçekten çok rahat ediyorlar” dedi.

Panel sonunda katılımcılar arasında bir çekiliş yapılarak tur hediyeleri verildi.

Yorum Yaz