We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel MP Hotels Türkiye, Holidaycheck’teki başarısını yeni ödüllerle taçlandırdı!

MP Hotels Türkiye, Holidaycheck’teki başarısını yeni ödüllerle taçlandırdı!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Turizm tesislerine yönelik her yıl açıklanan Holidaycheck’in en iyileri listesine “Dünya Çapında En Çok Tavsiye Edilen Otel“ listesine MP Hotels Türkiye 12 oteliyle eksiksiz dahil oldu.

MP Hotels Türkiye bununla da yetinmeyip Alaçatı’da bulunan elit tesisi “Design Plus Seya Beach“ ile Dünya Çapında En Popüler (Most Popular Worldwide) özel ödülünü aldı.

Ödül alan oteller:
Aquaworld Belek
Labranda Alantur
Labranda Excelsior
Marmaris Bay
Labranda Mares Marmaris
Labranda TMT
Kairaba Imperial
Senses Hotel Bodrum
Labranda Ephesus Princess
Labranda Lebedos
Kairaba Alaçatı Beach Resort
Design Seya Beach

Avrupa’nın köklü turizm gruplarından FTI Group’un otelcilik markası olan Meeting Point Hotels‘in Türkiye’de işletmekte olduğu 12 tesisi bulunuyor. Oteller oda/kahvaltı’dan ultra herşey dahil’e kadar farklı konseptler ve yetişkinlere özelden aile tesisine kadar geniş bir ürün yelpazesini misafirlerine sunuyor.

2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kurulan Meeting Point Hotels, 8 ülkede 13.000’den fazla odası, 60 tesisi, 7000 ekip üyesi ile 6 farklı markası bulunan uluslararası bir otel zinciridir. Firmanın portföyünde Labranda Hotels & Resorts, Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts ve Lemon & Soul Hotels gibi alt markalar bulunuyor. Buna ilave olarak, kendine özgün Aquaworld Belek gibi daha ayrıcalıklı tesisleri de MP Hotels çatısı altında işletiyor. FTI Group işletmekte olduğu tesislerde dünya çapında geçerli ekolojik sürdürülebilirlik programı olan Travelife’ı Gold seviyede uyguluyor. ESG (Environment, Social, Governance) maddelerine sadık şekilde ve farklı insiyatiflerle bütün ekiplerimiz bu ruhu tutkuyla taşıyor. Tesislerdeki misafir memnuniyetini ön planda tutan firmanın işlettiği tesislerin genelinde Holiday Check puanı 80 ve üzeri olarak yer alıyor.

Grubun çifte ödüllü elit tesisi olan Design Plus Seya Beach, Ege Denizi’nin göz kamaştırıcı manzarasına sahip olmakla birlikte içerisinde lüks bir yaşam tarzı barındırıyor. Geniş ve görkemli 190 odasıyla Misafirlerini en şekilde ağırlayan tesis, Alaçatı’nın en güzel konumunda Misafirlerine hizmet veriyor. Denize sıfır konumu, Mavi bayraklı plajı, rüzgar sörfü ile bölgenin gözdesi olan Design Plus Seya Beach, aynı zamanda farklı konseptte hizmet veren çeşitli restaurant ve barları, geniş menü seçenekleriyle de bir dizi ambiyans ve unutulmaz lezzetler sunuyor.

Design Plus Seya Beach; Avrupa’nın önde gelen otel değerlendirme ve rezervasyon portalı HolidayCheck üzerinden yapılan kullanıcı değerlendirmelerinde, 2023 yılı için Alaçatı bölgesinde dereceye giren tek tesis olmayı da başarmıştı.

1 yorum

Bayram Dökmeci 08 Mayıs 2023 - 14:44

Teşekkürler

Cevapla

Yorum Yaz