We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Bentour Comedy Night 2023 Geliyor

Bentour Comedy Night 2023 Geliyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

“Bentour Comedy Night” etkinliği, yurtdışından katılacak olan 600’den fazla seyahat acentesi ve Türkiye’den katılacak olan misafirlere çok özel bir deneyim yaşatmak üzere 29.11.2023 ile 02.12.2023 tarihleri arasında düzenlenecek.

Avrupa’nın en başarılı Türk Tur Operatörü Bentour Reisen, 2015 yılından beri düzenlediği “Bentour Comedy Night” etkinliği ile binlerce seyahat acentesini her yıl Türkiye’de bir araya getiriyor. Bu büyük etkinlikte, tüm katılımcılara Türkiye’yi en iyi şekilde anlatabilmek amacıyla çeşitli sunumlar ve tanıtımlar yer alacak.

Her yıl olduğu gibi, katılımcılar bu yıl da Bentour`un yaz 2024 programı ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilecek, seyahat fuarında otelciler ve diğer turizm ortaklarıyla doğrudan iletişime geçebilecek ve heyecan verici info turlara katılabilecekler. Beraberinde katılımcıların yeterli serbest zamanları olması, Bentour Reisen’in konforlu seyahat hizmetini deneyimleme fırsatı olacak.

Bu yılki “Bentour Comedy Night” etkinliğinde SunExpress CEO’su Dr. Max Kownatzki’nin konuşmacı olacağı, sektörün önde gelen isimlerinin ve turizm basınının her sene olduğu gibi yoğun ilgi göstereceği şimdiden teyit edildi.

2019 yılında “En İyi Çıkış” yapan oyuncu olarak Almanya komedi ödülüne layık görülen, Almanya komedi sahnelerinin popüler isimlerinden olan ve geçen yıl katılımcılara ilham veren Özcan Coşar’ın bu yıl da güzel bir anı bırakması bekleniyor.

Geçtiğimiz kış aylarında yenilenen Antalya/Lara’daki 5 yıldızlı Miracle Resort otel ev sahipli yaparak, katılımcılar hem lüks bir konaklama hem de görkemli bir gala gecesi yaşayacak.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de birçok lokasyon ile dünyayı Antalya’ya bağlayan ve sektörün önde gelen uçak firması SunExpress ile Bentour Reisen`in iş birliği güvenle sürüyor.

Bentour Reisen CEO´su Deniz Uğur, “Şimdiye kadar her bir Bentour Comedy Night etkinliğinde güçlü partnerlerimizin değerli desteğini aldık ve gördük. Bu yılki etkinlikte Miracle Resort ve Sunexpress gibi güçlü ortaklarımızın bize destek vermeleri gurur ve onur verici. Şimdiden Seyahat acente ve bölgedeki meslektaşlarımız ile bir araya gelmenin ön sevincini ve sabırsızlığını yaşıyoruz” dedi.

Yorum Yaz