We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel MISS NEDERLAND GÜZELLERİ NIRVANA COSMOPOLITAN’DA

MISS NEDERLAND GÜZELLERİ NIRVANA COSMOPOLITAN’DA

Miss Nederland finalistleri, eğitim haftası için Nirvana Cosmopolitan’ı tercih etti. Finale kalan 10 güzel, hem eğitimlerine devam ederek yarışmaya hazırlanıyor hem de Nirvana Cosmopolitan’da unutulmaz anılar ve dostluklarla dolu bir deneyim yaşıyor.

Miss Nederland yarışmacıları, Nirvana Cosmopolitan’da konakladıkları süre boyunca bir yandan profesyonel fotoğrafçılar eşliğinde bikini çekimlerini tamamlarken bir yandan da yarışma için özel olarak tasarlanmış eğitimlere katılıyor. Bu eğitimler, hem sahne performanslarını geliştirmek hem de güzelliklerini en iyi şekilde sergilemek için yarışmacılara gerekli tüm becerileri kazandırıyor.

Nirvana Cosmopolitan’ın nezih ortamı, sağlıklı menüsü ve yüksek kaliteli hizmeti; sıkı çalışmalarıyla bilinen bootcamp haftası boyunca, finalistleri her açıdan destekliyor. Miss Nederland güzellerine sadece unutulmaz bir deneyim yaşamak, birbirleriyle bağlarını güçlendirmek ve yarışmaya hazır hale gelmek kalıyor.

Dört gün sürmesi planlanan eğitimler boyunca Nirvana Cosmopolitan, plaj ve havuzlarıyla bikini çekimlerine destek olurken Cosmos Theatre ve Cosmos Sports Center podyum yürüyüşlerine ev sahipliği yapıyor. Cosmo Fit ise hem fotoğraf çekimleri hem de fitness konusunda yarışmacıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yorum Yaz