We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Moskova’da görkemli davet

Moskova’da görkemli davet

GM Haber Merkezi

Rusya’nın en büyük tur operatörlerinden Biblio Globus, Rusya’nın başkenti Moskova’da görkemli bir organizasyona imza attı.

Organizasyon, Biblio Globus’un Türkiye’deki Ana partneri FIT Holidays ile birlikte, Antalya’nın önde gelen Deluxe otellerinden Cullinan Belek‘in sponsorluğunda 08 Eylül Cuma gecesi gerçekleşti.

Biblio Globus’un temsilcileri ve 100’den fazla alt acentesiyle birlikte stratejik partneri Aeroflot’un temsilcilerinin katıldığı özel gece Moskova’nın ünlü Kızıl Meydanı’ndaki Four Seasons Hotel’de yer aldı. VIP salonda karşılanıp, çeşitli ikramlarla ağırlanan misafirlere CULLINAN BELEK tarafından, hem Antalya’yı hem Hoteli tanıtan etkileyici bir sunum gerçekleştirildi. Misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlenen gecede; Akrobasi show, Rus Dünya Kokteyl Şampiyonu gösterisi ve canlı Müzik programlarına yer verildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde özel olarak tasarlanmış pasta kesiminin ardından firma temsilcileri, sezonla ilgili kısa değerlendirmelerde bulundular.

AKAY Group – FIT Holidays Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur ise konuşmasında şu sözlere yer verdi;
“Öncelikle bu harika organizasyonun gerçekleşmesine katkı sağlayan Biblio Globus ve Cullinan Belek temsilcilerine ve tüm katılımcılara teşekkür etmek istiyorum. Bu gece, Moskova şehrinin 876. Kutlama yılına denk gelirken, FIT Holidays – Biblio Globus işbirliğinin de 10. yılını tamamlamak üzere olduğumuzu bildirmekten gurur duyuyoruz. Geçen bu süre zarfında, özellikle 2019 sonrasında turizm sektöründe birçok iniş ve çıkış yaşandı. Bu zorlu zamanlar, işbirliğimizin ve güvenimizin karşılıklı olarak artmasını sağlayarak ilişkilerimizi daha da sağlamlaştırdı. Aldığımız sonuçlar, Biblio Globus’un ülkemize gönderdiği misafirlerin büyük payının FIT Holiday tarafından karşılanması ve Operatörümüz tabiri ile de ana partneri olmamızın liderliğini bize destek olan otelci dostlarımız ile pekiştirerek devam ettireceğiz”

Yorum Yaz