We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel NG Afyon iki yeşil belge alan tek otel

NG Afyon iki yeşil belge alan tek otel

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

NG Hotels grubu bünyesinde bulunan NG AFYON, Sürdürülebilirlik Akademisi’nden aldığı Greening Hotels belgesinin ardından Green Check Altın Sertifikası’nı alarak çevreye olan duyarlılığını bir kez daha belgeledi.

NG AFYON, Sürdürülebilirlik Akademisi’nden aldığı Greening Hotels belgesinden sonra Green Check Altın Sertifikası ile ikinci yeşil belgeyi alan tek otel oldu. Bugüne kadar aldığı ISO 14001, Yeşil Yıldız, GSTC, Greening Hotels belgelerinden sonra Green Check Altın Sertifikası’nı alarak çevreye olan duyarlılığını bir kez daha belgeledi.
NG AFYON, geçtiğimiz aylarda Kültür ve Turizm Bakanlığı ile GSTC arasında yapılan anlaşmaya göre 2030’a dek tamamlanması gereken kriterleri yerine getirerek Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi (GSTC) tarafından verilen Sürdürülebilir Turizm Sertifikasının da sahibi olmuştu.
NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür: “Turizmde daha sürdürülebilir bir gelecek, hem ülkemiz hem de gelecek nesiller için büyük önem taşıyor. NG Hotels olarak, bu vizyonla sektördeki dönüşümün öncülerinden biri olmak amacındayız. Green Check Sertifikası, işletmelerin sürdürülebilirlik uygulamalarındaki yeşil taahhütlerini ve başarılarını onaylamak amacıyla oluşturulmuştur. NG AFYON olarak, bu prestijli belgeyi almanın gururunu yaşıyoruz.” şeklinde ifade etti.

Yorum Yaz