We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel NG Phaselis Bay LifeStyle Resort Hint düğünü ile sezona ‘Merhaba’ dedi

NG Phaselis Bay LifeStyle Resort Hint düğünü ile sezona ‘Merhaba’ dedi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

NG Phaselis Bay, ev sahipliği yaptığı Hint düğününde misafirlerine mükemmel bir deneyim yaşattı.

NG Phaselis Bay, Hindistan’ın önde gelen aileleri için organize edilen düğünde, Hindistan, Kanada, İngiltere, Avustralya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın birçok ülkesinden önemli isimleri ağırladı. Organizasyon boyunca çeşitli ülkelerden gelen şov grupları sahne alırken, Hindistan’a özel gurme menüler ve daha fazlası özel etkinlik planlayıcıları tarafından düzenlendi.

Özel bir ekip tarafından tüm detayları düşünülerek 4 gün 4 gecelik bir Hint düğünü organize edildi. Geleneksel hoş geldiniz yemeği ile başlayan organizasyonda Hint mutfağının ağırlıklı olduğu seçkin lezzetlere yer verildi. Hintli sanatçının sahne aldığı gecede gelin ve damat sevdikleriyle gece boyunca eğlendi. İkinci gün Hint ritüelleri eşliğinde gerçekleşen Mehendi’nin ardından çiftin ailesi ve arkadaşlarının tüm hünerlerini sergiledikleri dans koreografileriyle Sangeet eğlenceli anlara sahne oldu. Misafirlerin renkli boyalarla kutsandığı Haldi ile başlayan büyük düğün günü Baraat ile devam etti. Yaklaşık 4 saat süren uzun yürüyüş, NG Phaselis Bay’in göz alıcı manzarası eşliğinde görsel bir şölene dönüştü. Çiçek takma töreni Varmala’dan sonra doğanın güzelliği ile muhteşem bir uyum içinde dekore edilen Mandap’ta çiftin dini nikah töreni gerçekleşti. Nikah töreninin ardından Sufi Night, Hindistan’ın sevilen sanatçısının şarkıları eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. NG Phaselis Bay, Hintli çifti ve sevdiklerini hayatları boyunca unutamayacakları anılarla uğurladı.

Yorum Yaz