We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel NIRVANA HOTELS, MICHELIN YILDIZLI ÜNLÜ ŞEFLERİ AĞIRLIYOR

NIRVANA HOTELS, MICHELIN YILDIZLI ÜNLÜ ŞEFLERİ AĞIRLIYOR

Dünyanın Michelin Yıldızlı ünlü şefleri, yaz boyunca Nirvana Hotels’te olacak. Lezzetin sınırlarını zorlayacak 12 haftalık benzersiz programın ilk konuğu Şef Soenil Bahadoer De Lindehof.

Geri sayım başladı. Misafirlerine her zaman eşsiz bir yeme içme deneyimi yaşatan Nirvana Hotels, yaz boyunca dünyanın dört bir yanından gelecek Michelin Yıldızlı şefleri ağırlayacak.
Nirvana Hotels, dünya mutfaklarının öne çıkan lezzetlerini titizlikle seçerek onları yerel malzemelerle harmanlıyor ve misafirlerine üst düzey bir lezzet deneyimi sunuyor. Bu hedef doğrultusunda, dünyaca ünlü Michelin Yıldızlı şefleri ağırlayarak gastronomi alanındaki iddiasını bir kez daha ortaya koyan Nirvana Hotels, dünya mutfaklarının yetenekli profesyonelleri ve uluslararası çapta tanınmış şeflerini yaz boyunca Antalya’da ağırlıyor. Eşsiz lezzetler ve görsel şovlarla Nirvana Hotels misafirlerine unutulmaz bir yeme-içme deneyimi sunacak program, hafızalardan uzun süre çıkmayacak nitelikte.

İLK KONUK ŞEF SOENIL BAHADOER

Nirvana Hotels’in lüks atmosferinde, birbirinden egzotik lezzetlerle yaz boyunca devam edecek programın ilk konuğu Şef Soenil Bahadoer De Lindehof. Nisan sonu ve Mayıs başında Nirvana Cosmopolitan’da lezzet serüvenine başlayacak Hindistan asıllı şef, tek bir malzemeyi değişik biçimlerde işleyip farklı lezzetlerde aynı tabakta buluşturmasıyla biliniyor. Hindistan’da doğan ve çocukluk yıllarında ailesiyle birlikte Hollanda’ya göç eden şefin tüm yemeklerinde doğduğu toprakların izleri görülüyor. Şefin restoranı De Lindehof, ilk Michelin Yıldızını 2004’te ikinci Michelin Yıldızını ise 2014’te aldı.

Nirvana Hotels’in leziz programının bir sonraki konuğu ise şef Jouza Jaring. Mayıs ayında Nirvana Mediterranean Excellence, Nirvana Dolce Vita ve Nirvana Cosmopolitan’da birbirinden lezzetli yemeklerle misafirleri şaşıracak şef, seçkin lezzetleri onlara uyacak şaraplarla eşleştirmesiyle tanıyor. Şefin restoranı Ratatouille Food & Wine 2014’te ilk Michelin Yıldızını aldı.
Michelin Yıldızlı şeflerin özel reçeteleri Ekim ayına kadar Nirvana Hotels’in benzersiz atmosferiyle buluşmaya devam edecek. Yazın ilerleyen günlerinde Nirvana Hotels’te tabakları hazırlayacak şefler arasında Rene Brienen, Jarno Eggen, Mario Ridder yanı sıra Dennis Huwae, Erik Van Loo, Erik Tas, Jeroen Marleen Brouwer, Yuri Wiesen, Thijs Melefste ve Lars Van Galen gibi pek çok sürpriz isim bulunuyor.

Nirvana Hotels’in unutulmaz lezzet serüvenine adım atmak için şimdiden yerinizi ayırtın!

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için:
WhatsApp Rezervasyon Hattı: 0549 813 60 02

Kilit Hospitality Group Hakkında:
Kilit Hospitality Group (KHG), Antalya’nın köklü girişimcisi Kilit Şirketler Grubu’nun turizm ve otelcilik alanındaki yatırımıdır. 2005 yılında başlayan turizmde başarı yolculuğu bugün KHG’yi, Türkiye turizmine yön veren öncü konumuna taşımıştır. KHG, Kaymaklı ve Antalya’da bulunan otelleriyle Türkiye turizm endüstrisinin en büyük yerli sermayeli gruplarından biridir.
KHG, Nirvana Hotels ve Crystal Hotels markaları ile farklı pazarlara hitap etmekte ve hem üst hem orta üst gelir gruplarının beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetlerle misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Yorum Yaz