We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Onaran: “Rezervasyonlarda yüzde 70 artış yakaladık”

Onaran: “Rezervasyonlarda yüzde 70 artış yakaladık”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tur operatörü Prontotour, 2024 yılında yurt dışının popüler rotalarını ve Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini keşfetmek isteyenler için erken rezervasyonun ikinci dönemini başlattı. İkinci dönemde şirket yurt içinde yüzde 50, yurt dışında yüzde 40 indirim fırsatları sunuyor.

İtalya, İspanya, Orta Avrupa, Benelüks, Balkanlar gibi klasikleşmiş Avrupa rotalarının yanı sıra son yılların yükselen yıldızı Mısır öne çıkıyor. Dubai, vizesiz coğrafyalar, cruise rotaları, Uzak Doğu programları ve yüzde 50 indirimli Türkiye ve Kıbrıs otel seçenekleri erken rezervasyon döneminde dikkat çekiyor. Yurt içi kültür turlarında başta Kapadokya, GAP, Doğu Karadeniz, Turistik Tren turları olmak üzere pek çok seçenek bulunuyor.

Ekim ayında başlattıkları erken rezervasyonun ilk döneminde büyük talep gördüklerini söyleyen Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Onaran, “Erken rezervasyonun birinci dönemini başarıyla tamamladık. Tur paketlerimiz yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz yıla göre rezervasyonlarda yüzde 70 artış yakaladık. İkinci dönem kampanyamız yurt dışında yüzde 40, yurt içinde ise yüzde 50’ye varan indirimlerle devam ediyor. Sadece uçak bileti fiyatına pek çok tur sunuyoruz. Rezervasyonlarını erken yapan misafirlerimiz de seyahatlerini daha avantajlı hale getiriyor” dedi.

Yorum Yaz