We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel “Patronlarım kürek tutkuma sponsor oldu”

“Patronlarım kürek tutkuma sponsor oldu”

Bu yıl ikincisi gerekleşecek olan Rowing Beach Sprint Türkiye için zaman yaklaşıyor. 14-15 Ekim tarihlerinde Fethiye’de yapılacak olan yarışlarda sporcular kürek çekecek.

Amiral Spor Kulübü lisnaslı sporcusu ve Prime Travel Business Development Manager Ayşe Yaşar da yarışlarda ter dökecek. Yaşar, Prime Travel’ın yarışlar için takımına sponsor olmasından da mutluluk duyduğunu belirtti.

Başarılı sporcu ve turizm profesyoneli Ayşe Yaşar, Prime Travel’ın sponsorluk öyküsünü anlattı. Yaşar, “Ben firmada yaklaşık 3 yıldır görev almaktayım. Hobilerim arasında kürek çekmek ve sup yapmak var. Sup benim için keyif sporu fakat kürek bir tutku. Geçen sene gerçekleşen Rowing Beach Sprint yarışmasında Prime Travel Kurucuları Fatih Muku ve Haluk Kayhan, benim kürek tutkumu bildikleri için ve kürek sporuna katkıda bulunmak amacıyla sponsor olmaya karar verdiler” dedi.

HEDEF ALTIN MADALYA

Yaşar, geçen sene yapılan ilk yarışma hakkında detayları da paylaştı: “Amiral Spor Kulübü’nde lisanslı sporcuyum. Geçen sene Türkiye’de ilk kez düzenlenen Rowing Beach Sprint yarışması Fethiye’de oldu ve biz ev sahipliği yaptık. Yaklaşık olarak 50 yarışçının katılımıyla gerçekleştirdik. Ben 2x çifte kürek yarışmasında master kadınlarda altın madalya aldım, partnerim ile birinci olduk.”

Bu sene 100 sporcunun katılacağı yarışmada, ana sponsor Prime Travel-Bedsopia olacak. 14-15 Ekim’de gerçekleşecek olan yarışlarda çoğunluğu Türkiye’den olmakla birlikte yurt dışından da sporcular katılacak. Ayşe Yaşar, Amiral Spor Kulübü olarak hedeflerinin altın madalya olduğunu vurgulayarak, “Severek yaptığım bir spora kendi firmamın ana sponsor olmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Hedefimiz U19’ları bölgemizde bu spora teşvik edip dünya çapında gercekleşen yarışlara dahil etmek” dedi.

Yorum Yaz