We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Prontotour erken rezervasyon kampanyası başlattı

Prontotour erken rezervasyon kampanyası başlattı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’nin önde gelen tur operatörü markalarından Prontotour tatilciler için yurt dışı, yurt içi ve gemi turlarında ‘Uçak bileti fiyatına tur!’ mottosuyla erken rezervasyonun ilk dönemini yüzde 50 indirimle başlattı. Şirketin erken rezervasyon tanıtım filmi için de ünlü oycunlar Ali Yağcı ve Didem Balçın kamera karşısına geçti. Yurt içi veya yurt dışına erken rezervasyon yapanlar, taksit imkanlarından yararlanırken döviz üzerinden vade farksız tur da satın alabilecek.

Tatil yapmanın sadece eğlenceli bir aktivite değil, aynı zamanda bir ihtiyaç olduğunu belirten Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Özsoy Onaran, “Tatil yapmak insanların hem fiziksel hem de ruh sağlığı için çok önemli. Bu durumun her zaman farkında olarak, biz de her erken rezervasyon döneminde en uygun fiyatlarla misafirlerimize seyahat imkanı sunuyoruz. Müşterilerimiz, ‘P Taksit Ödeme Kolaylığı ile yurt dışı turunu döviz tutarı üzerinden vade farksız taksitle satın alabiliyorlar. Sepet tutarı bin euro ya da dolar üzeri tüm yurt dışı tur paketlerinde, toplam tutarın önce minimum yüzde 25’ini peşin ödeyip kalanını da tura gidilmeden 30 gün kalaya kadar taksitlendiriyoruz” dedi.

“ERKEN REZERVASYONUN AVANTAJLARI BİRÇOK SEÇENEK İÇERİYOR”

Erken rezervasyon döneminde, tatilcilerin hem bütçelerine hem de zevklerine uygun tatil seçenekleri bulabileceklerini söyleyen Onaran, kampanyalarının detaylarını şöyle anlattı:

“Erken rezervasyon yapanlar tatillerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirler. Ayrıca daha fazla tur seçeneği arasından istediklerini seçebilirler. Tura gitmeden önce taksit imkanlarından faydalanabilirler. Bu dönemde, yurt içinde Kapadokya, Likya, Karadeniz ve Batum turlarına yüzde 50’ye varan indirimle sahip olabilirler. Ayrıca Orta Avrupa, Balkanlar, İspanya, Benelüks, Mısır gibi en çok tercih edilen tur rotalarının yanı sıra egzotik ve uzak kıtalar, Kuzey Afrika, Dubai, Amerika, vizesiz coğrafyalar için muhteşem gemi ve deniz seyahatlerine 600 Euro indirimli erken rezervasyon fırsatıyla ulaşabilmek mümkün. Misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı süratle sürdürüyoruz. Erken rezervasyon dönemini duyurmak için başarılı oyuncularımızdan Ali Yağcı ve Didem Balçın ile çektiğimiz reklam filmimiz de önümüzdeki günlerde dijital mecralarda yayımlanacak.”

“YENİ YERLER KEŞFETME ARZUM, HAYATIMIN HER ANINDA BENİ MOTİVE ETTİ”

Oyuncu Didem Balçın, düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

“Hayallerim, merakım, yeni insanları tanıma ve yeni yerler keşfetme arzum hayatımın her anında beni motive etti. Prontour’un yıldızı olduğumda sanırım en çok buna mutlu oldum. Tatillerimi Prontotour sayesinde aylar öncesinden planlayarak hem gezeceğim yerleri daha detaylı araştırıyorum hem de kendime ve aileme daha organize bir hayat düzeni oluşturuyorum. Bu nedenle, erken rezervasyonla ilgili çektiğimiz kampanya tanıtımında da çok keyif aldım. İzleyen herkes bu şansı deneyimlesin isterim.”

“Seyahat etmek hayatımın önemli bir alanını kaplıyor” diyen oyuncu Ali Yağcı ise “Tatil bir ihtiyaç ve ben seyahatlerimde mümkün olduğunca yeni kültürleri kendimle özdeşleşiyorum. Farklı coğrafyaları deneyimlemek insana ayrı bir vizyon ve bakış açısı katıyor. Prontotour ile uzun bir serüvene çıkıyoruz. Pronto yıldızlarından biri olarak şu ana kadar keşfedemediğim yerleri görme fırsatı yakalayacağım. Bu sayede hayalini kurduğum ve gideceğim tüm rotaları sevenlerimle de paylaşacağım. Erken rezervasyon kampanya tanıtım filminde yer almaktan ayrıca mutluyum, eğlenceli içerikler bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz