We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Selectum Hotel & Resorts Karayip Kıyılarında

Selectum Hotel & Resorts Karayip Kıyılarında

ANEX Tourism Group’un otel markası Selectum Hotels & Resorts, Küba’da ilk otelini açtı.

Küba’nın kuzey tarafında, Küba’nın başkenti Havana’dan arabayla sadece iki saat uzaklıkta güzel bir konuma sahip olan Selectum Family Resort Varadero, 18 Ocak’ta kapılarını açtı ve gerçek Selectum ruhuyla misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yakın zamanda hizmete girecek, Selectum Family Resort St. Maria, Altın kumlu plajları ve berrak suları ile ünlü Cayo Las Brujas tatil bölgesinde yer almaktadır.

Selectum Family Resort Varadero ve yılın ilerleyen dönemlerinde kapılarını misafirlerine açacak olan Selectum Family Resort St. Maria, her şey dahil tatil segmentinde aile odaklı hizmetler sunuyorlar. Oteller, kişiye özel üç kuşak tatil deneyimi, iyi tasarlanmış ve okyanus manzaralı konforlu odalar, ünlü Selectum gurme yemek konseptleriyle birleştirilmiş egzotik yerel yemekler ile tipik Küba yemekleri sunarken her yaş için kültürel etkinlikler ile yaşam boyu anılar oluştururken misafirlerinin yanlarında oluyor.

Türkiye, Vietnam, Dominik Cumhuriyeti ve şimdi Küba’da otelleri bulunan Selectum Hotels & Resorts, konaklama sektöründe değeri yüksek bir marka olma yolundaki vizyonunu ve çabalarını kapsamlı yatırımlarla geliştirmeye, yeni ve yenilikçi içerikler geliştirerek, hedeflediği yüksek müşteri memnuniyeti oranlarına ulaşmaya devam etmektedir.

Her yıl milyonlarca konuğa uçtan uca bir tatil deneyimi sunan ANEX Tourism Group, bu girişimi küresel büyüme planlarında yeni ve önemli bir adım olarak görüyor ve kuruluşunun 26. yılında konuklarına unutulmaz tatil deneyimleri, kalite ve güven yaşatmayı hedefliyor.

Yorum Yaz