We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel SOUTHSIDE VE ACCOR’DAN YENİ STRATEJİK ADIMLAR

SOUTHSIDE VE ACCOR’DAN YENİ STRATEJİK ADIMLAR

Southside Hotel Management ticari disiplinler, satış ve pazarlama stratejileri ile dijital dünyadaki gelişmeler üzerine önemli bir toplantı gerçekleştirdiğini duyurdu. Southside Hotel Management ve Accor’un güçlü kadrosu çeşitli konularda fikir alışverişi yaptı. Yapılan açıklamada Southside Hotel Management, Accor ekibine teşekkür etti.

Açıklamanın tamamında şu ifadelere yer verildi:

“Southside Hotel Management olarak, sektörde uzun yıllara dayanan deneyimleri ve başarılı kariyerleri ile Accor’dan Yetenek & Kültür Direktörü Çiğdem Özdemir, Pazarlama ve İletişim Direktörü Simge Güzel Öğüt, E-ticaret Direktörü Tuğba Demirel Çakar, Gelir Direktörü Cansu Gürcan Ülgez ve Markalar Ticari Direktörü Aysun Dolanbay’ın katılımıyla önemli bir toplantı gerçekleştirdik.

Toplantımızda, ticari disiplinler, satış ve pazarlama stratejileri ile dijital dünyadaki gelişmeler üzerine verimli konuşmalar yapıldı. Özellikle, günümüzün hızlı değişen dijital ortamında rekabetçi kalabilmek için izlenmesi gereken stratejiler ve yenilikçi yaklaşımlar üzerine odaklandık. Toplantının ardından, Accor ekibiyle birlikte Mövenpick Resort Antalya Tekirova otelimize bir ziyaret düzenledik. Bu ziyaret sırasında, otelimizin sunduğu olanaklar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapılarak, misafirlerimize sunduğumuz yüksek standartlı hizmetin örnekleri sergilendi.

Accor’un deneyimli ekibine değerli katkıları ve içten işbirlikleri için teşekkür ederiz. Ortak vizyon ve hedeflerimiz doğrultusunda, birlikte atacağımız büyük adımlarımız için sabırsızlanıyoruz.”

Yorum Yaz