We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Tatil Sepeti’nden 3D CGI Gemisi ile Cruise Seyahati

Tatil Sepeti’nden 3D CGI Gemisi ile Cruise Seyahati

GM Haber Merkezi

Tatil Sepeti, pazarlama çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tatil Sepeti logosu taşıyan 3D geminin Maslak ve Galataport üzerinde seyrederken hazırlanan videoları sosyal medyada izlenme rekorları kırarak büyük ilgi görüyor. Tatil Sepeti’nin gerilla pazarlama çalışması, seyahat severleri hem alternatif tatillerin favorisi olan Cruise gemi turlarına davet ederken, bir yandan da sonbahar aylarında da tatil planı yapma fikrini benimsetmeyi hedefliyor.

Dijital pazarlama çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Tatil Sepeti, “Tatili Başlat” sloganıyla hazırladığı yeni gerilla pazarlama çalışmasında, gökyüzünde gezinen 3 boyutlu (3D) gemisiyle seyahat etmeyi sevenleri Cruise gemi tatili yapmaya davet ediyor. Maslak’ta gökdelenlerin arasında, Galataport’da ise denizin üstünde duran 3D Tatil Sepeti gemisi eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıyla sosyal medyada izlenme rekorları kırarak büyük ilgi görüyor. Galataport’un da açılmasıyla Türkiye’ye gelen Cruise sayısının artışına atıfta bulunan bu kampanya; dünyayı gezmek, farklı ülkeler görmek ve denizin keyfini çıkarmak isteyen tatilcilerin tercihi olan gemi turlarını ön plana çıkarıyor. Çalışmanın Kreatif & 3D CGI tüm süreçlerini MCG Reklam Ajansı üstleniyor.

Her geçen gün farklılaşan tatil ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini yenileyen Tatil Sepeti yüzde 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veriyor. Yılda 7 binin üzerinde yurt içi-yurt dışı tur, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri de yine Tatil Sepeti’nin sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Yorum Yaz