We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Tatilsepeti’nden sömestr hediyesi

Tatilsepeti’nden sömestr hediyesi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tatilsepeti sömestr tatili için avantajlı paketleri satışa sunduğunu duyurdu. Kültür gezisi ya da kayak tatili seçenekleri sunan Tatilsepeti, vizesiz gidilebilen yurt dışı turlar için de misafirlerini yönlendirdi.

Tatilsepetinin sömestr tatilinde hizmet vereceği müşteriler için yayınladığı duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Yoğun geçen okul döneminin ardından, karneler alındı. Peki, hayatınızın en kıymetlileri çocuklarınız için unutulmaz bir sömestr hediyesi düşündünüz mü?

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, yarıyıl tatilinde gönlünce seyahat etmek ve eğlenmek isteyenler çocuklar için, ebeveynlere birbirinden avantajlı hediye alternatifleri sunuyor.

Okulların tatile girmesiyle, çocuklu aileler bu arayı en iyi şekilde değerlendirmek için planlar yapmaya başladı. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, hem yurt içi hem yurt dışı olmak üzere, çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak tatil seçenekleri sunuyor.

Dört mevsim ayrı doğal güzellikler sunan ülkemizde, yazın olduğu kadar kış mevsiminde de birbirinden eşsiz tatil seçenekleri mevcut. Antalya, Bolu, Afyon ve Sapanca, sömestr tatilinde en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor.

İster kültür gezisi, ister kayak tatili

4.890 TL’den başlayan fiyatlar ile Doğu Expresi, 1099 TL’den başlayan fiyatlar ile
Kapadokya, 3599 TL’den başlayan fiyatlar ile Gap, 199 TL’den başlayan fiyatlar ile
günübirlik geziler, 949 TL’den başlayan fiyatlar Batı Karadeniz ve 235 TL’den başlayan fiyatlar ile Uludağ turlarını tercih ederek tatilinize keyif katabilirsiniz.

Vizesiz yurt dışı turları

Sömestr tatilini yurt dışında geçirmek isteyenleri de unutmayan Tatilsepeti, tatilseverlere vizesiz ziyaret edebilecekleri birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor. Uzak Doğu, Dubai, İtalya, Benelux ve Balkan turları da sömestr tatilinde tercih edilecek seçenekler arasında sıralanıyor. Yurt dışı turları hakkında detaylı bilgi için Tatilsepeti web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Yorum Yaz