We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel TT Touristic, Seyahat Deneyimi ile Güçlerini Birleştiriyor

TT Touristic, Seyahat Deneyimi ile Güçlerini Birleştiriyor

GM Haber Merkezi

Otellerin satış, pazarlama kanallarında geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle bilinen, genç bir seyahat acentesi olan TT Touristic yenilikçi bir iş birliğine imza attı.

TT Touristic, misafir deneyimi üzerine içerik üreten ve aylık 1 milyondan fazla potansiyel misafir kitleye erişen, Seyahat Deneyimi (Travel Experience TV) kanalının üreteceği “deneyim odaklı” içeriklerle satış gücünü arttıracak.

Seyahat Deneyimi kanalı otellerde yaşadığı deneyimi vlog halinde içeriğe dönüştüren, bu deneyimleri sosyal medyada binlerce takipçisiyle paylaşan, takipçilerinin otel tavsiyesi edinmeye çalıştığı bir dijital içerik üretim kanalı.

Bu yapılan iş birliği ile artık Seyahat Deneyimi kanalı takipçileri ve izleyenleri sosyal medya avantajlı koşullarla TT Touristic alt yapısı ve teknolojisiyle tatil satın alabilecek. Yani Seyahat Deneyimi kanalının Youtube, Instagram ve Tiktok kanallarından gelecek rezervasyon taleplerini TT Touristic karşılayacak.

Ayrıca TT Touristic, Seyahat Deneyimi (Travel Experience TV) kanalı sosyal medyada fenomen olarak bilinen içerik üreticileriyle yapacakları iş birliği çalışmalarıyla da yenilikçi bir çok projeye birlikte imza atacaklar.

TT Touristic adına Hüseyin Gülmez, Seyahat Deneyimi Kanalı sahipleri Bahadır Çakar ve Svetlana Çakar ile sözleşme imzalayarak şimdiden yeni sezon için çalışmalara başladı.

Yorum Yaz