We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel FUN&SUN’dan yeni bir gelenek: Summer Fest

FUN&SUN’dan yeni bir gelenek: Summer Fest

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Geleneksel hale gelen FUN&SUN Summer Fest etkinliği bu sene 3 Ağustos’ta Moskova’da gerçekleşti.

FUN&SUN tur operatörü, kişisel iletişim ve bilgi alışverişi için farklı ülkelerin önde gelen seyahat acenteleri ve otelcileri olmak üzere en yoğun çalıştığı partnerlerini etkinliğe katılmaya davet etti. FUN & SUN Summer Fest, yaz sezonunun sonuçlarını değerlendirmeye, yeni sezonun planlarını tartışmaya ve elbette ilk elden geri dönüş almaya fırsat yaratıyor.

Etkinliğe, yarısı acente sahipleri olmak üzere 300’den fazla acente temsilcisi katıldı. Katılımcılar etkinliğin organizasyon düzeyinden memnuniyetlerini dile getirdi. Summer Fest, acentecilerin partnerleriyle yüz yüze tanışmalarına, onlarla bireysel iletişim kurabilmelerine ve haber aktarımı yapabilmelerini sağlıyor. Katılımcılar etkinliğin bu özellikleriyle çok önemli olduğunun altını çizdi.

FUN&SUN Genel Müdürü Vladimir Rubtsov açılış konuşması sırasında, Türkiye’nin bu yaz turistlerin seyahat ettiği ilk 5 destinasyona liderlik ettiğini söyledi ve destinasyonun tüm yaz rezervasyonlarının yüzde 49’unu oluşturduğunu, popülerlik açısından Türkiye’yi BAE (%17), Mısır (%10), Tayland (%3), Sri Lanka (%2) gibi ülkelerin takip ettiğini belirtti.

Vladimir Rubtsov, “Bugün bizim için önemli, çünkü şu anda en iyi acente ve otel temsilcilerimiz bizlerle birliktedir. Ürün geliştirme ve acenteler ile işbirliği yapmaktan sorumlu FUN&SUN ekibinin temsilcileri de bir araya geldi, yabancı partnerlerimiz ve otelcilerimiz katıldı. Yüz yüze görüşme fırsatları sık sık olmuyor ve bugün bir birinize sorularınızı sorabilir, geri bildiriminizi paylaşabilir ve görüş alışverişinde bulunabilirsiniz” dedi.

Yorum Yaz