We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel NG Phaselis Bay 2023 reklam filmi çıktı

NG Phaselis Bay 2023 reklam filmi çıktı

NG Phaselis Bay yeni bir reklam filmi hazırladı. Çocuklu ailelerden, genç çiftlere, özgür yaşam tarzından, modern gezginlere kadar birçok misafir kitlesine hitap eden Lifestyle Resort anlayışının yansıtıldığı reklam filmi oldukça renkli görüntülere sahip. Otelin sloganı ile aynı ismi taşıyan reklam müziği, “See, Feel, Love”ın enerjik yeni versiyonu ise dinleyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Yayınlanan reklam filminde izleyicilere şu ifadelerle tanıtıldı;

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla her anı unutulmaz bir deneyime dönüştüren NG Phaselis Bay bu yıl üçüncüsünü çektiği reklam filmi ile mucizeleri gerçeğe dönüştürüyor. #MiraclesComeTrue sloganın vurgulandığı reklam filminde bu kez NG Phaselis Bay’in mucizevi doğasında yolculuğa çıkarıyor.
Geçtiğimiz senelerde Feel konseptinden yola çıkarak Slow Summer ve Cool Summer sloganlarıyla eşsiz anları hissedin diyen NG Phaselis Bay bu reklam filminde SEE konsepti ile mucizeleri görünür kılınıyor. Denizi, ormanı ve gizli koylarıyla doğanın saf güzelliği karşısında kendine hayran bırakan NG Phaselis Bay, #MiraclesComeTrue ile misafirlerini gerçek bir mutluluk ve huzurla buluşturduğunu gözler önüne seriyor.

Yorum Yaz